Wpis z mikrobloga

@pepepanpatryk: ja korzystałem, ale w sumie poza uproszczonym routingiem, konfiguracją i zwracaniem danych(wrzucasz dane do Dictionary z kluczem typu string i nancy już ładnie ci to przerobi na JSON) nie za bardzo widzę zalety(ale może to tylko dlatego, że pisałem tylko REST API do standalonowej apki)
@pepepanpatryk swego czasu używałem do małego microserwisu. Framework daje radę na produkcji i działa nawet na Mono. Z tego co widzę na githubie projekt nadal żyje. Alternatywnie użyj Asp.Net WebApi
@pepepanpatryk Nancy jest wzorowana na Sinatra (Ruby) np routing jest bardzo uproszczony i działa na Linuxie czy dokerze. Jeśli nie chcesz hostowac na Windowsie to może być dobra alternatywa.
@pepepanpatryk: używałem tego, nawet wdrożyłem dwie albo trzy aplikacje produkcyjnie.
Ogólnie całkiem przyjemny mini framework. Z rzeczy, które mi się bardzo podobały to "pipe / pipeline" z eventami, w które można się było fajnie wbijać. Teoretycznie możesz to hostować na linuxach, choć nowe .net core 2 (w sumie 1 również) też możesz.

Ogólnie miło wspominam, ale raczej do czegoś małego albo do napisania "na szybko".

Do dużych, rozbudowanych systemów to jednak