Wpis z mikrobloga

@konkonkon: kartą w najlepszym wypadku bedzie 1,7% az do max 5% pewnie prowizji

wypokowe konto nie jest ich i nikt ci tu nie odpowie (zalozyciel bitbaya nawet nie wie co to wykop), na fb tez odpowiedzi nie dostaniesz tylko support chyba zostaje

mi kiedys odpisalii ze bedzie apka na ios i androida z wykopowego konta ale to podobno nie oni xD
@scourge: co to jest? Pierwsze słyszę ja szukałem polskiej giełdy a tu nie dość, że polska, największa, bardzo innowacyjna (wpłaty gotówką, wypłaty w bankomacie, karta kredytowa, w ogóle zdetronizowali Bitmarket, który miał ustanowioną pozycję na polskim rynku. Rozwijają się świetnie i co chwilę wprowadzają jakieś nowinki. Jeżeli jeszcze nie zniknął z kasą tak jak Bitcurex to trzymam za nich kciuki. Takich ludzi potrzebujemy. To, że ich teraz chwalę nie znaczy, że
@pawlo74: nowa polska giełda, która wystartowała może ze 2 tygodnie temu, która na ten moment ma pln/usd/eur oraz btc, eth i 12 innych altcoinów. Co prawda, na razie borykają się z dosyć niskim volume z tego co widzę, ale opłaty w postaci 0.1% maker/taker i szybki rozwój mogą pozowlić im namieszać na rynku, może nie dziś, ale kto wie co stanie się za miesiąc. Ja sam się tam przeniosłem i na