Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki POMOCY!!!
Mąż mój miał dziś wolne i poszedł z butelką powitać nowych sąsiadów. Wrócił przed chwilą, jest nachlany w trzy dupy. Ledwie się trzyma na nogach. Nie jest Polakiem, nie znał polskiego alkoholu, a z tego co udalo mi się zrozumieć, to wypili aż 4 butelki wódki z sąsiadem. Nigdy nie byłam pijana (serio) więc nie wiem jak go postawić na nogi. Szybko.
Przyjmę też porady jak zwalczać kaca, bo znam tylko ten z wodą z ogórków, ale ja #!$%@? ogórków kiszonych nie mam!
Pomocy! Nie chcę by dzieciak widział ojca w tym stanie!
Ps. Poza tym za dwie godziny mamy gości i dość ważną kolacje.

#kac #corobic? #pijzwykopem #jakwytrzezwiejetozatluke ##!$%@?
  • 125
@AveryL: Sól fizjologiczna dozylnie, ale zakładam że nie posiadasz, wiec w 2h nic raczej nie ogarniesz. Duzo wody i snu, zostaw chłopa w spokoju, awantura na kacu to średni pomysł. Popatrz na plusy, z sasiadami zawsze lepiej dobrze życ, a że taki mamy klimat, to przy wódce zawiera się znajomości. Syn nie musi patrzeć na spiacego w sypialni ojca.
@AveryL: Nozesz tesz spróbować wywołać wymioty, ale to już raczej Mu niewiele pomoże. Nie panikuj, to nie była licka (picie kilka dni pod żąd) więc raczej więcej jak litr, półtora od rana nie wypił + nie ma zniszczonej wątroby itp. Kontroluj czy nie wymiotuje i czy stan jest w miare ok. odwołaj spotkania i fochnij na 2 tydnie, a nie powinien odwalać już takich rakiet. Powodzonka. A i jak będziesz Go
@AveryL: zmusić do rzygania (alkohol z żołądka już się nie będzie wchłaniał - stary sposób, to woda z solą) bo jeśli dopiero co z kończył pić to jeszcze dobre parę godzin będą mu promile rosły. Potem uderzeniowa dawka witaminy C i dużo wody. Na ogarnięcie się pomaga zimny prysznic ale potem niech już tylko śpi. Ale monitoruj bo jeśli to jego pierwszy raz to może być dla niego groźna dawka. Jakby
@dyzmund: Przeciągnęłam go na łożko...106 kg wagi, ciężki drań jak cholera.Nie będę wywoływać wymiotów, chyba że coś zacznie się dziać. Właśnie siedzę koło dupka, odwołuję spotkania i dzwonię po szwagierkę, która się młodym zajmie dzisiaj. Jasne, ze nie przy młodym, nawet jakby młody był dużo starszy to i tak...nie jest to dla uszu i oczu dziecka.