Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki POMOCY!!!
Mąż mój miał dziś wolne i poszedł z butelką powitać nowych sąsiadów. Wrócił przed chwilą, jest nachlany w trzy dupy. Ledwie się trzyma na nogach. Nie jest Polakiem, nie znał polskiego alkoholu, a z tego co udalo mi się zrozumieć, to wypili aż 4 butelki wódki z sąsiadem. Nigdy nie byłam pijana (serio) więc nie wiem jak go postawić na nogi. Szybko.
Przyjmę też porady jak zwalczać kaca, bo znam tylko ten z wodą z ogórków, ale ja #!$%@? ogórków kiszonych nie mam!
Pomocy! Nie chcę by dzieciak widział ojca w tym stanie!
Ps. Poza tym za dwie godziny mamy gości i dość ważną kolacje.

#kac #corobic? #pijzwykopem #jakwytrzezwiejetozatluke ##!$%@?
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AveryL: Chryste, jaka drama bo facet raz w życiu, przypadkiem w dodatku przesadził z alkoholem xD Weź się kobieto ogarnij, daj mu dużo wody do picia, postaw miskę i przestać szaleć.
  • Odpowiedz
@AveryL: jest jeden sposób. Trochę niebezpieczny,ale działa idealnie ( ͡ ͜ʖ ͡)

@zaqwsxdsa: Produkty Krajowe by go obudziły. Ale nie chciałbym być w jego skórze jakby go dopadła zwala z kacem :D
  • Odpowiedz
@j4ace: przy #!$%@? litra bez doświadczenia to żeby go doprowadzić do dobrego stanu to trzeba kroplówki z solą fizjologiczna, wyrzygania żołądka zaraz po piciu (za późno) podanie glukozy do żołądka, amfetamina dożylnie a później musiałby przeciągać żeby go nie puscilo. No i liczyć ze mu serducho nie wysiądzie jak się jebnie z dawkowaniem albo się ktoś wbije w żyłę wraz z powoetrzem(zgon na miejscu w obu przypadkach)

Lepiej nich to
  • Odpowiedz
@Jadzia:


Nie ma żadnych sposobów, a jak ktoś mówi że są, to nie był nigdy pijany. Musi to przespać, proste


Bzdura, nie zapomiaj o amfetaminie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AveryL no to rano mu dowal przynajmniej 600mg dobrze wchłanianego magnezu i dobrze by było przecier pomidorowy zarzucić z dobrą ilością soli. Uratować go nie uratuje przed kacem ale przynajmniej naprawi wypłukane elektrolity.
Załatw coś z dużą ilością glukozy też to picia przynajmniej na pierwszy raz. Potem zostaje woda i sen.

A następny raz jak ma zamiar chlac to niech łaskawie zje coś tłustego.
Spowalnia wchłanianie alko trzykrotnie.
  • Odpowiedz