Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki POMOCY!!!
Mąż mój miał dziś wolne i poszedł z butelką powitać nowych sąsiadów. Wrócił przed chwilą, jest nachlany w trzy dupy. Ledwie się trzyma na nogach. Nie jest Polakiem, nie znał polskiego alkoholu, a z tego co udalo mi się zrozumieć, to wypili aż 4 butelki wódki z sąsiadem. Nigdy nie byłam pijana (serio) więc nie wiem jak go postawić na nogi. Szybko.
Przyjmę też porady jak zwalczać kaca, bo znam tylko ten z wodą z ogórków, ale ja #!$%@? ogórków kiszonych nie mam!
Pomocy! Nie chcę by dzieciak widział ojca w tym stanie!
Ps. Poza tym za dwie godziny mamy gości i dość ważną kolacje.

#kac #corobic? #pijzwykopem #jakwytrzezwiejetozatluke ##!$%@?
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zakazany_owoc: Jak ma pić z Polakami to mu się chyba jakiś kurs przyda. Co innego się upić z Polakami, a co innego doprowadzić do takiego stanu :( Ale jestem dumna, że stanął na wysokości zadania w piciu z Polakiem.
  • Odpowiedz
@AveryL: polecam elektrolity „Stoperan” - wiem, ze nazwa się zle kojarzy, ale potrafią postawić na nogi od rana :) paczka 5 saszetek to niecałe 10 złotych. Jak chłop rosły to niech dwie w butelce wody rozpuści. Trzymam kciuki i gratuluję wytrwałości partnera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AveryL pewnie w #!$%@? za późno ale przed pójściem spać wpoić w siebie tyle wody ile się da, oczywiście, żeby się nie porzygać. No i dobrą opcją też jest kontrolny Twix ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Wtf, różowa robi panikę na mirko jak by gościowi nogi urwało bo wyszedł do sąsiadów i dał się zaskoczyć polską wódką, a nikt z Was nawet nie piszę że to chora reakcja :D

Ja jestem sam wzorem odpowiedzialności do absurdu i często jest mi to wypominane, ale nawet ja na coś takiego przymknąłbym oko bez chwili zastanowienia, nie wiem co jest z Wami.
  • Odpowiedz
@Triplesix: w końcu! przewertowałem chyba wszystkie komentarze i dopiero Ty to zauważyłeś. Owszem ja bym też tak nie #!$%@?ł gdybym miał "ważną kolację" - ale kurde, reakcja jakby zgwałcił jej matkę krzycząc "też jest niezła!". Aż trochę śmierdzi bejtem, który miał pójść w stronę "po co się Polka wiąże z nie Polakiem" ale nie wyszło
  • Odpowiedz
@cezarysek: też mi taki bait przeszedł przez myśl, szczególnie że jeszcze podkreślała w lomentarzach że to amerykanin i jakiego wyznania. Widać to prawda, że 'great minds think alike' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz