Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ja jestem jakas staroswiecka? Ostatnio #tfwnobf, wiec zaczelam sie rozgladac. Jest duzo wolnych facetow, fakt. Ale mam wrazenie, ze nie chca sie wiazac albo po prostu szukaja luznych relacji pokroju fwb. A ja bym chciala sie poznac, spotykac, zakochac i stworzyc zwiazek. Jestem lvl 23 jakby co. Mam wrazenie, ze obecnie romantyczne relacje to jest jakis relikt. Wszystko mi sie wydaje takie plytkie i powierzchowne. Byle z kim, byle jak, byle poruchac, byle milo spedzic czas, ale sie nie przywiazywac zbytnio, bo przeciez sa tindery, badoo i te inne. Zeby nie bylo, nie jestem zdesperowana, nie narzucam sie, nie jestem kobieta bluszczem. To nie tak, ze marze juz o slubie i dzieciach. Ja po prostu chcialabym z kims zbudowac zwiazek, zyc razem, a dopiero jakies powazne plany snuc, wlasnie pokroju slubu etc. A mam wrazenie, ze teraz malo kto tak chce.
Nawet rozszerze temat, mam wrazenie, ze ludzie ogolnie sa jacys tacy na "nie" w relacjach z innymi, nawet jesli chodzi o zwykle znajomosci czysto kolezenskie. Zupelnie jakby ludzie byli jakimis slimakami zamknietymi w swojej muszli. Kazdy gdzies goni, kazdy cos chce, ale nikt nie wie czego, a czas ucieka. Czuje sie samotna w tym tlumie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rozkminy #feels #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 59
  • Odpowiedz
Mam wrazenie, ze obecnie romantyczne relacje to jest jakis relikt. Wszystko mi sie wydaje takie plytkie i powierzchowne. Byle z kim, byle jak, byle poruchac, byle milo spedzic czas, ale sie nie przywiazywac zbytnio, bo przeciez sa tindery, badoo i te inne.


@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś to byłoooooo!
Krs90 - > Mam wrazenie, ze obecnie romantyczne relacje to jest jakis relikt. Wszystko...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania. Jesteś tzw. needy. Faceci to wyczuwają a budowanie związku zaczyna się od przyjaźni a nie od Tindera gdzie poznaje się albo bolców albo kolejnego samotnego człowieka który będzie z Tobą z potrzeby bliskości. Znajdź sobie kogoś fwb i nie szukaj w każdym potencjalnego męża bo powtarzanie w kółko że nie jesteś bluszczem i usprawnianie siebie śmierdzi desperacją.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a mi się poprostu wydaje ze szukasz tylko w tych najlepszych facetach pod względem wyglądu, pracy itp

tacy jak oni nie muszą się wiązać bo po co skoro co tydzień inna chętna na seks? musiała byś mieć coś wyjątkowego w sobie by tako facet cie chciał

no ale lepiej narzekać na facetów i na to że nie chcą związków, oni nie chcą bo nie muszą, a ty nie jesteś
  • Odpowiedz
  • 1
23 to trochę za młody wiek na związek stały, niebiescy jeszcze w dużej mierze mają sianko w głowie

@GrupLeszika A kto powiedział że ma się wiązać z rownolatkiem? Może przecież ze starszym.
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania IMHO sama się negatywnie nastawiasz do relacji bo "wszystko Ci się wydaje płytkie i powieszchowne". Skupiając się na tym tylko takie relacje widzisz nie dostrzegając tych normalnych. Przy takim nastawieniu trudno abyś znalazła partnera.
  • Odpowiedz