Wpis z mikrobloga

#modameska #heheszki

Spieszymy poinformować, że do grona ambasadorów Vistuli dołączyli najlepsi polscy skoczkowie (...)


Serio? Kto następny? Pudzian?, Popek? Strach się bać co tęgie głowy z vistuli wymyślą.

Zestawienie tych chłopaków w zestawach maturalnych z szeroko pojętą męską elegancją to jak próba założenie siodła na świnię.
Pobierz
źródło: comment_xXbuW7rzcPDPSuvQ7NSMPbyph7GjiPqW.jpg
  • 61
@pivoXIV potwierdzam w #!$%@?. koszule z Wólczanki mam ze dwie po 80 zl kupione. i gajer dwuczęściowy za 500 ziko. welna bawole kosci i kupa radosci ( ͡° ͜ʖ ͡°) w wiosce obok gdzie jest targ garniturowy ceny sa takie same a garnitury szyte typowo na wiejskie wesela. wstyd mi ze szedlem do testu gimnazjalnego w garniturze stamtąd xd
@Flypho ale im się tam wszystkim coś marszczy pod żebrami, klapy odstają od klatki, zbyt obszerne rękawy dziwnie się marszczą. Patrz jak wygląda dobrze skrojony, dopasowany garnitur. Tutaj model tez trzyma rękę w kieszeni. Rozumiem, że garnitur z wieszaka zawsze trzeba trochę przerobić, nie będzie nigdy idealny, ale jeśli producent pokazuje, że wzorcowo produkt powinien wyglądać w ten sposób to dziękuję.
Pobierz
źródło: comment_WLmp5mAF4uCHEKipHQZsFwPix8SWvZJ5.jpg
@mrpeppard: xD zloty wpis, oby takich wiecej
szczegolnie pozdrawiam @mariegold i @pivoXIV , uzywajacych argumentow niczym grazyna polska: NO ALE FAAAAJNIE CHLOPAKI WYGLADAJA... xD
#!$%@? mac oni nie maja fajnie wygladac tylko cos reprezentowac. oni trzej zarabiaja razem wzieci w rok mniej niz robur w tydzien, ot co. ktos uzyl argumentu ze stoch jest medalista IO... no i #!$%@?, co to ma do biznesu i sukcesu w biznesie? szanuje pana stocha
@Nadrill: prestiż i klasa Vistuli xdddd. Tak bardzo prestiżowe garniaki za 500 zeta czy koszule po 80 xDD. Przecież koszula Vistuli kosztuje tyle ile bokserski Calvina Kleina, gdzie temu do prestiżu i bogactwa. Marka celuje w polski rynek i sądząc po ilości sklepów w Polsce idą w masówke, więc nie p*erdol mi tu o prestiżu(w Warszawie mają sklep w każdym centrum handlowym, nie wiem jak w innych miastach Polski). Ty z
@pivoXIV: dobra zamknij dupe napisalem wyzej 'inna sprawa ze vistula to marka ze nisko-sredniej polki jesli chodzi o garnitury, ale temat na inna dyskusje.' a ty sie plujesz. ty masz swoje zdanie, ja swoje - ze skoczkowie nijak tu pasuja. spoko, i see your point - po prostu zbijanie argumentwo 'jheheheh bool duuupy xddd' ala karakan nie dodaje animuszu w dyskusji. tyle.
@Nadrill: Czyli eleganckie koszule i garnitury Vistula są zarezerwowane tylko dla tych prestiżowych facetów z klasą i pieniędzmi?
A co z młodymi korposzczurami, którzy kompletują swoją szafę na wyprzedażach w tym sklepie? Bogactwo, aaa...

No i dlaczego męskie marki odzieżowe mają reklamować tylko rekiny biznesu?
@mariegold: spokojnie, spokojnie. po prostu op skrytykowal wybor sportowcow takich a nie innych, tyle. i ja sie do tego przychylam. lewy jest bogaty i z sukcesami, oni w porownaniu do niego sa jak male rybki.
co do tego co piszesz: na zachodzie mlode korposzczury i mlodziez na promocjach lowi polowki ralpha laurena, a nikt nie gra w tenis czy polo.
zrobili jak zrobili, nam po prostu nie pasuje ten wybor. peace.
@mrpeppard: Nie widzę związku. Reklama ma przyciągać uwagę. Wystarczy, że model jest znany żeby zachęcić kogoś do zakupu albo przynajmniej do tego żeby dać szansę danej marce. Panowie na zdjęciu nie są otyli, zdeformowani, mają dwie ręce, dwie nogi. Piłkarze z reguły też nie są tytanami intelektu i ogłady a mimo wszystko mają podpisane umowy z firmami i muszą od czasu do czasu pokazać się w garniturze.
@pivoXIV: jeden to dobrze zbudowany sportowiec z klasą reprezentujący Polskę z sukcesami na arenie międzynarodowej, chluba kraju. A ten drugi to 50-kilogramowa śmierć na chorągwi, złoty medalista sportu 4-5 krajów, który uprawia sobie ze 1000 osób na świecie dla beki chyba xd
@Nadrill: podstawa sukcesu Lewandowskiegi nie test jego zmysł biznesowy, ekonomiczny itd., a talent do kopania piłki.
Kasa, reklamy i inne poszły wlasnie za sportem i to przypadek, bo akurat piłka nożna jest bardziej popularna niż skoki czy siatkówka.

Jaki chcemy porównywać biznesnenow i ludzi sukcesu na tym rynku, to fajnie byłoby dac przykład kogoś, kto założył własną firmę i dzięki pracy i iskrze do biznesu osiągnął sukces.

Tymczasem jesli bierzemy sportowców,