Wpis z mikrobloga

#modameska #heheszki

Spieszymy poinformować, że do grona ambasadorów Vistuli dołączyli najlepsi polscy skoczkowie (...)


Serio? Kto następny? Pudzian?, Popek? Strach się bać co tęgie głowy z vistuli wymyślą.

Zestawienie tych chłopaków w zestawach maturalnych z szeroko pojętą męską elegancją to jak próba założenie siodła na świnię.
Pobierz
źródło: comment_xXbuW7rzcPDPSuvQ7NSMPbyph7GjiPqW.jpg
  • 61
@mrpeppard: gówno prawda, ja jestem zwykłym matim, a mój kolega jest sebą i na promocjach polujemy na rzeczy vistuli i wólczanki. Jak się odpowiednio poszuka to ma się spodnie po 120-150 zeta, a koszule po 80-120 zeta. Często można za taką cene dostać jakiś wyższy model Lantiera z tkaniną dobrego producenta(Albini, Getzner). Sieciówki są dla frajerów którzy lubią przepłacać za szmaty.
@pivoXIV: Wrzucę ci parę cytatów:

Robert Lewandowski Collection

Połączenie doświadczenia krawców Vistuli z oczekiwaniami i pomysłami Roberta, zaowocowało powstaniem limitowanej kolekcji odzieży (...)

Robert Lewandowski Collection to linia ubrań stworzona wspólnie z jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. (...) Kolekcję uzupełniają eleganckie garnitury i zestawy formalnej odzieży, które nadają się na oficjalne okazje lub ważne biznesowe spotkania.

– Robert wniósł bardzo dużo swoich pomysłów do kolekcji. Mocno angażował się w wybór
Bo Lewandowski to zawodnik klasy premium, podkreślam premium, który zarabia 30 mln rocznie, a nie jak skoczkowie 15 przez całe życie i w przeciwieństwie do nich używa tylko produktów klasy premium.

Skoki narciarskie są puszczane w niedzielę po obiedzie w publicznej telewizji i każdy Janusz może se je oglądać, a do takiej ligi mistrzów i bundesligi trzeba kupić tv w pakiecie premium, podkreślam premium, jest to rozrywka tylko dla ludzi z klasą.