Wpis z mikrobloga

#modameska #heheszki

Spieszymy poinformować, że do grona ambasadorów Vistuli dołączyli najlepsi polscy skoczkowie (...)


Serio? Kto następny? Pudzian?, Popek? Strach się bać co tęgie głowy z vistuli wymyślą.

Zestawienie tych chłopaków w zestawach maturalnych z szeroko pojętą męską elegancją to jak próba założenie siodła na świnię.
Pobierz
źródło: comment_xXbuW7rzcPDPSuvQ7NSMPbyph7GjiPqW.jpg
  • 61
Vistula przy pomocy Lewandowskiego kreuje się na markę premium. Nagle jak filip z konopi pojawiają się skoczkowie - proste chłopaki


@mrpeppard: Jedyne co się liczy w tych reklamach to to, żeby chłopaki wyglądali przystojnie w garniturach, to wszystko. Prawdziwy biznesmen premium raczej i tak kupi garniaka z wyższej półki ale jak jesteś "zwyklakiem" który potrzebuje gajera na czyjś ślub to ważne jest dla ciebie żeby dobrze wyglądać a nie patrzysz raczej
@Flypho że przynajmniej do reklamy mogliby im dać dobrze skrojone garnitury, a "zestaw maturalny" to trochę za duży garnitur, bo syn jeszcze urośnie, w "uniwersalnym" czarnym lub ciemnym, granatowym kolorze.
@mrpeppard: Vistula trochę pojechała z tą reklamą. Najlepsze, że sam jestem szczupły, jak nie chudy i nigdy w życiu nie mogłem dobrać dobrze wyglądającego na mnie garnituru w vistuli, a kilka razy się do tego przymierzałem.