Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy ktoś z was zmierzył się z sytuacją że wasza partnerka chciałaby to zrobić ze swoją przyjaciółką? Jakbyście na to patrzyli?
Ostatnio różowy mnie pyta jak ja na to patrzę, z początku jej powiedziałem, że uznałbym to za zdradę, bo jednak seks nieważne jaki, to nadal seks. Jednakże to trudny temat i powiedziałem jej że jeszcze pomyślę, czuję że mnie shit testuje.
Co o tym myślicie?
#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 29
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: uważaj tylko na jedno - jak sie zgodzisz to bedzie chciała potem w druga stronę "żeby było po równo" i zaprosi faceta do was. Słyszałem o takich historiach ze panny robią takie akcje żeby potem usprawiedliwić właśnie fantazje drugiego faceta w łóżku.


@uwielbiamnalesniki: @thexDguy: xD Z takim podejściem to będziecie później płakać, ze bolec na boku.
  • Odpowiedz
Jakbyście na to patrzyli?


@AnonimoweMirkoWyznania: Pewnie z boku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z początku jej powiedziałem, że uznałbym to za zdradę, bo jednak seks nieważne jaki, to nadal seks


Standard: jeśli jestem praworęczny i uderzę cię lewą ręką, to znaczy że cię nie uderzyłem?

Jednakże to trudny temat


Nie jest. Jeśli żyjesz w otwartym związku, wtedy spoko. Jeśli nie, to zdrada.

i powiedziałem jej że jeszcze pomyślę
  • Odpowiedz
OP: @hyperballad: @dolOfWK6KN: Macie rację, musiałem zobaczyć jak na to patrzy ktoś inny, przemyśleć to wszystko i #!$%@?, źle bym się czuł z tym.
Po czymś takim seks ze mną mógłby jej nie wystarczać, myślę, że czasem dobrze jest jak pewne pragnienia się nie spełniają.
Mogła to zrobić zanim byliśmy razem, a nie teraz wyskakuje z czymś takim.
Niedawno zasiadałem w loży #stulejacontent i było mi tam źle? XD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na plus liczy się, że w ogóle zapytała, a nie postawiła Cię przed faktem dokonanym. Inna sprawa by była gdybyś tego chciał, bo chcącym nie dzieje się krzywda. Ale Ty nie chcesz, tylko nie wiesz jak to rozegrać aby nie urazić różowej. Może zapytaj co Twoja różowa myśli na temat Twojej przygody z inną kobietą? Jeśli nie będzie miała nic przeciwko, to...nie pasujecie do siebie.
  • Odpowiedz