Wpis z mikrobloga

  • 2103
Pijcie kompot!

Na moj koszt.

Wlasnie patrze na syna, ktory od 15 minut jest na tym swiecie.

Stoje, ciesze jape i placze ze szczsscia.

Polecam to uczucie
10/10

#oswiadczenie #wygryw
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czytam komentarze i strasznie mi przykro, gdzie poszedł ten świat.
Większość komentarzy, to negatywy. A przecież WY sami też kiedyś byliście dziećmi. Zostaliście urodzeni by ŻYĆ i żeby to miało znaczenie, żeby się czegoś nauczyć, a później przekazywać to dalej. I ok jest to, jeśli ktoś nie chce mieć własnych, ale krytykować narodziny czyichś?
Narodziny dziecka to szansa, aby wychować wspaniałego człowieka. I wspaniałe jest to, jeśli dziecko rodzi się w kochającej
  • Odpowiedz
@apaczacz: Trochę zastanawiam się, po co ludzie dzielą się takimi rzeczami z zupełnie randomowymi ludźmi i trolami z neta, typu: ożeniłem się, zasrałem, spłodziłem dziecko, zrobiłem kupkę w klozecie? Tak, w przypadku niebieskich płodzenie ogranicza się zazwyczaj do casual wsadzenia beniza do cipy, żadne osiągnięcie, raczej nic godnego chwalenia się. To, że gówniak wydaje się w miarę zdrowy to też normalka i i dobrze. Dodatkowo rozrywkowi ludzie będą się rozpisywać,
kannah34 - @apaczacz: Trochę zastanawiam się, po co ludzie dzielą się takimi rzeczami...

źródło: comment_nXqrWfQfGYiN4die3pATj4bMflparSwW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
UWAGA UWAGA

OP DELIVERED

gratuluję ale ogranicz i internet bo coś jest nie tak skoro w 15 minucie uderzasz na wykopkropkapeel.


@
  • Odpowiedz
@apaczacz nie słuchaj tych stulejarzy, gdyby podawali chociaż jakieś argumenty a nie hurr durr #!$%@? sobie życie xD Albo najlepszy typek, który nie jest zadowolony z dziecka i "dla mnie to dziecko to kara" a jeszcze drugie zrobił z wpadki xD Właśnie takiemu trzeba współczuć a nie Tobie, gdzie była to Twoja, świadoma decyzja.

Wyloguj się z mirko i nie chwal się tu takimi rzeczami bo Cię zjedzą. Wyłącz powiadomienia z
  • Odpowiedz
@apaczacz mój ma teraz 1,5 roku i musiałam go dzisiaj na chama do żłobka i serce mi pęka, ale właśnie po niego jadę
Ostatnio nauczył się mówić "Antyradiooo" kiedy słuchany radia. Tzn nie brzmi to tak, tylko coś w stylu "Atiaaaa", ale wiadomo o co chodzi xD
No i oczywiście gratuluję pierworodnego samca, przedłużenie rodu gwarantowane!
  • Odpowiedz