Wpis z mikrobloga

Ozjasz znowu odleciał. Pozwalanie dziecku "bawić się czym chce i nosić to, co chce" jest gorsze od okaleczania genitaliów brudnym nożem.

Pojawił się nawet komentarz (kobiety!), że obrzezanie to chwila bólu i po kłopocie.

Aż się człowiek zaczyna zastanawiać, ilu takich debili mija codziennie na ulicy.

[[link]](https://www.facebook.com/janusz.korwin.mikke/photos/a.10150563803222060.370988.277681892059/10154969444262060/?type=3&permPage=1)

#korwin #4konserwy #bekazprawakow (wybaczcie tag - tak, wiem, że Korwin nie jest ambasadorem całej prawicy) #lgbt
misja_ratunkowa - Ozjasz znowu odleciał. Pozwalanie dziecku "bawić się czym chce i no...

źródło: comment_1bx25Cuagso73T7BcrYzqTDmC4qT8Cv9.jpg

Pobierz
  • 21
@misja_ratunkowa: Oj, ktoś tu najwyraźniej nie wie, że krzywdę można także wyrządzać psychicznie i to na różnorakie sposoby. Choćby wypuszczając dzieciaka w pełnym makijażu na występy w klubach mniejszości seksualnych.
https://www.wykop.pl/wpis/26861515/logika-pewnej-opcji-politycznej-11-latek-jest-za-m/

W tym przypadku mieszając dziecku w głowie.

Czytanie Korwina z użyciem rozumu też się kłania.
@ratlerke245: Przeczytałeś w ogóle linkowany przez Korwina artykuł? Temu chłopcu nikt nie wmawia, że jest dziewczynką, wręcz przeciwnie. Pozwalają mu robić to, co chce i nie narzucają mu żadnych konwenansów.

Mężczyznę, o którym piszesz zmuszano do zachowań niezgodnych z jego instynktami, tłamszono wszelkie "niekobiece" cechy charakteru, a na dodatek opiekujący się rodzeństwem psycholog molestował ich seksualnie.
@misja_ratunkowa: #!$%@? Ozjasz odleciał a ja nie rozumiem jak w jakikolwiek sposób można chronić takie chodzące dziadostwo jakie pokazane jest na zdjęciu. 2 okaleczone psychicznie i fizycznie paszczury wychowujące dzieciaka na siłę zgodnie z swoją bzdurną ideologią. Ciekawi mnie jak dzieciak jak dorośnie odnajdzie sie w społeczeństwie.
@ibilon: Niektóre dziewczynki umierają po zabiegu, wiele choruje w wyniku zakażeń. Rana goi się długo, a obrzezanie pozbawia je w przyszłości czerpania przyjemności ze stosunku, często wręcz powodując ból przy każdym zbliżeniu. Dodatkowo powoduje wielką traumę, gdyż jedną z najwrażliwszych części ciała wycina się dziecku na żywca, najczęściej z zaskoczenia, trzymając by się nie wyrywało.
@misja_ratunkowa: nie zabieraj się do czytania postów Korwina jeśli nie miałaś jeszcze czytania ze zrozumieniem.

Temu chłopcu nikt nie wmawia, że jest dziewczynką, wręcz przeciwnie. Pozwalają mu robić to, co chce i nie narzucają mu żadnych konwenansów.

a to już w ogóle hit xD
wcale poprzez swój #!$%@? wygląd nie sugerują mu że ma być dziwadłem jak oni. przecież dzieci nigdy nie są tacy jak ich rodzice, nigdy. wystarczy spojrzeć na
nie zabieraj się do czytania postów Korwina jeśli nie miałaś jeszcze czytania ze zrozumieniem.


@stop_dyskryminacji_zielonek: No to wyjaśnij mi, czego nie rozumiem w jego wpisie. "To natomiast, co robią te dwie nieludzkie istoty jest okaleczeniem znacznie głębszym". Wyjaśnij mi tę ukrytą prawdę, której nie zrozumiałam.

wcale poprzez swój #!$%@? wygląd nie sugerują mu że ma być dziwadłem jak oni.


Dziecko będzie oswojone z dziwnym wyglądem, może samo będzie takie w przyszłości,
@misja_ratunkowa: okaleczenie psychiczne jest znacznie gorsze niż fizyczne. to drugie nie zawsze równa się pierwszemu. najbardziej skrajny przypadek to ten chorwat bez rąk i nóg.

Dziecko będzie oswojone z dziwnym wyglądem, może samo będzie takie w przyszłości, może nie.

będzie naśladować dziwny wygląd by celowo odróżniać się od rówieśników, to jasne jak Słońce. już to robi, a zgadnij kto mu układa włosy i kupuje te dziewczęce ubranka? samo idzie do sklepu
@stop_dyskryminacji_zielonek:

okaleczenie psychiczne jest znacznie gorsze niż fizyczne. to drugie nie zawsze równa się pierwszemu.


Ale w tym przypadku równa się. I to jest sedno całej dyskusji.

Może nie zauważyłeś, ale ja nie twierdzę, że dziecku nie dzieje się krzywda. Może się dzieje, może nie - nie wiemy, jak ta rodzina funkcjonuje naprawdę, poza ładnym artykułem o szczęśliwej familii. Pewnie, są jebnięci rodzice, którzy próbują wychowywać dziecko, żeby było takie jak