Wpis z mikrobloga

@steve__mcqueen: normalnie wstąpił do Wojska Polskiego, miał jedną tylko myśl: bić Niemców...
@albano: to nie brak wiary w mój związek tylko w moją długowieczność ;) Niby geny mam dobre jeśli chodzi o wiek, ale kto tam wie...
@HAL10K: Liczby nie kłamią, rozwodów jest coraz więcej, ślubów coraz mniej. Zmiana systemu wartości, normy w społeczeństwie nie są takie jak 50 lat temu. To nie tak, że nikt nie chce, ale o taki związek zdecydowanie trudniej i będzie wymagał jeszcze więcej poświęcenia niż w dawniejszych czasach.
@enron: Ale był zesłany do Rosji? Czy w Polsce siedział ?


@steve__mcqueen: szef mu powiedział: "dzisiaj o 18 lecisz na delegację i nie wracasz póki nie będzie bezpiecznie". Wrócił do kraju dopiero w 1984.
@enron: Super sprawa, siedzi sobie obok swojej żony i myśli zapewne" ja już w życiu wszystko spełniłem, co mogłem robiłem- jestem szczęśliwy" Wszystkim tego życzę i sobie aby chociaż część się spełniła co Twoim dziadkom : ) !
@Ocbebot: cały czas powtarza: "kiedyś było nas dwoje, teraz przy tym stole jest nas 20" - w sumie niedługo będzie 21...
Wiem, że czasy są inne i nie doczekam się pewnie aż tak licznej rodziny - ale mam nadzieję, że dobrze wychowam swoje dzieci i będę miał choć część tego...
@enron: Przeciez nalisalem ze nie ma sie czego wstydzic


@ajatollah_chomeini: nazwałeś komuchem człowieka, którego ojca zamordowało NKWS, którego bracia całe życie musieli spędzić z dala od Polski, który przez komunistów miał złamaną karierę zawodową i latami klepał biedę. Więc nie, nie obrażam się tylko po prostu brak mi słów na to jakie głupoty pieprzysz.