Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Naxster: Może zablokować tagi, użytkownika, nie patrzeć. Gdybym miał ujadać jak suka, ze w tagach gownowpis jest multum kontentu który mi nie pasuje to wolałbym albo skasować konto, albo zablokować tag, co tez uczyniłem. Poza tym nie rób za adwokata, bo nie ciebie się pytałem!
@kinlej: trójkąty i inne wielokąty można robić ile wlezie, bigamia jest karalna tylko dlatego, że robi konkretny problem z liczeniem np. przy dziedziczeniu czy domniemaniach rodzicielstwa, więc legalizacja wielożeństwa wymagałaby wielkich zmian w prawie - plus chryi z uznawaniem za granicą
(no dobra, są też głodne kawałki o ochronie świętej rodziny itd., ale mnie one niezbyt ruszają)
@saakaszi: jak się kochają to #!$%@? z nimi, tylko dzieci nie powinni adoptować bo jednak może ono ucierpieć przez to, że nie będzie widziało jak wygląda heteroseksualny związek. A z orientacją podobno się rodzi więc nie stanie się gejem przez wychowanie, stanie się za to hetero który będzie chciał ruchać ale będzie miał niedorozwinięte emocje. Chyba.