Wpis z mikrobloga

i uważam to za bardzo złą decyzję. Nawet jako osoba, którą odratowano po próbie samobójczej.


@Usmiech_Niebios: To bardzo smutne że tak uważasz. Mój ojciec popełnił samobójstwo jak byłem jeszcze dzieckiem. Cierpiał na depresję i gdyby tylko ktoś odpowiednio zareagował to pewnie by dalej żył, a ja miałbym ojca.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: w jakim sensie „problem”? Jestem ogromnym przeciwnikiem idei „czystości rasowej”, uważam ją za wybitnie głupią i potencjalnie szkodliwą. Przy czym tak długo, jak jest to utrzymywane w sferze „potencjalności”, to umiem machnąć na to ręką. Jak ktoś sobie żyje i tę ideę wprowadza tylko w swoim własnym życiu — na przykład przez nieutrzymywanie znajomości z osobami innych ras — to jego strata i nie mój problem.
Jak zaczyna się
  • Odpowiedz
@Klepajro: to bardzo proste - ponieważ kobiety są znacznie rzadziej ekstremistkami w którąkolwiek stronę i trzymają się bardziej na środku, jak rozkład Gaussa kobiecej inteligencji na przykład. Kobiety są stworzeniami socjalnymi, nastawionymi na interakcję międzyludzką, a wybór ekstremum zamyka drogę do rozmowy z częścią osób, dlatego w porównaniu do mężczyzn jest to rzadsze. Grafika z wiki - 1,5% gejów, 0,7% lesbijek, ale 0,5% kobiet biseksualnych w porównaniu do 0,3% mężczyzn,
Usmiech_Niebios - @Klepajro: to bardzo proste - ponieważ kobiety są znacznie rzadziej...

źródło: comment_zAnv1bSB1B8dtf9GWKKqgyfzEHm4u4s9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
dlaczego większość homofobow to faceci? Nie jestem w stanie tego zrozumiec


@Klepajro: obstawiam, że winne są tutaj sztywniejsze normy płciowe — kobiecie wolno być męską, mężczyźnie nie wolno być kobiecym. A że „miłość do mężczyzn” jest tradycyjnie kobieca, to wywołuje silny sprzeciw.
  • Odpowiedz
To bardzo smutne że tak uważasz. Mój ojciec popełnił samobójstwo jak byłem jeszcze dzieckiem. Cierpiał na depresję i gdyby tylko ktoś odpowiednio zareagował to pewnie by dalej żył, a ja miałbym ojca.


@prawa_reka_sorosa: z całym szacunkiem, ale nie masz w mojej opinii prawa, by domagać się, by ktoś żył dla Twojego dobra. W szczególności, by godził się na dalsze swoje cierpienie, by oszczędzić innym smutku.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: nie ta osoba do której chciałeś napisać, ale tak - Twój ojciec miał pełne prawo wybrać śmierć, posiadanie dziecka nie czyni nikogo niewolnikiem owego dziecka i nie zmusza do pracowania na nie. Odebranie sobie życia to ucieczka od problemów - zapewne w tym wypadku związanych również z dzieckiem. Jeżeli zostałby zdiagnozowany a wciąż chciałby się zabić to miałby żyć wbrew sobie? Leczyć go na siłę jak niegdyś homoseksualistów?
@
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Domyślam się, że chodzi Ci, aby z każdego zakątka internetu zbierać durnoty jednej osoby i zamieszczać w jej karcie ale jest różnica między właśnie durnotami pisanymi na wykopie, które mogą Ci się nie spodobać ale nie są groźne, a jawną mową nienawiści i życzeniem jak nie grożeniem śmiercią na fb, podpisując się pod tym imieniem i nazwiskiem.
  • Odpowiedz
Wiesz że mozgi osob homoseksualnych inaczej metabolizuja jakis jeden składnik leku na depresje? To nie jest widzimisie, to jest budowa biologiczna i zadna ilość terapii tego nie zmieni.


@Naxster: Masz jakieś ciekawe źródło? Nie kwestionuję tezy, tylko chcę coś poczytać o tym ʕʔ
  • Odpowiedz
moze ale z pociagiem do facetow gosciu byl nieszczesliwy, nie chcial tego. Teraz ma dziewczyne juz kilka lat i mowi ze cieszy sie ze to minelo.

Czy to dobre czy nie, nie mi to oceniac. Ale skoro ktos jest szczeszliwy to fajnie ze jest alternatywa.


@PtactwaWiele: Może jest biseksualistą.
  • Odpowiedz
z całym szacunkiem, ale nie masz w mojej opinii prawa, by domagać się, by ktoś żył dla Twojego dobra.


@Althorion: Czy przypadkiem obowiązkiem rodzica nie jest dbanie o swoje dziecko?

Jeżeli zostałby zdiagnozowany a wciąż chciałby się zabić to miałby żyć wbrew sobie? Leczyć go na siłę jak niegdyś homoseksualistów?


@Usmiech_Niebios: Istnieje ogromna różnica pomiędzy leczeniem kogoś na siłę z homoseksualizmu, a pomocy samobójcy. W pierwszym przypadku jeżeli
  • Odpowiedz
W mojej opinii — nie ponad dbanie o siebie.


@Althorion: W Twojej opinii. Według mojej, jeżeli dwójka dorosłych ludzi decyduje się mieć dziecko, to decyduje się również to dziecko wychować i o nie dbać.

W drugim przypadku, pacjenta skazuje się na cierpienia, by go dopasować do wymogów społeczeństwa


Wiesz dlaczego ludzie pomagają samobójcom? Ponieważ z samobójstwa nie ma powrotu i ludzie zrobią wszystko, aby pomóc swoim bliskim i ukochanym. Depresja
  • Odpowiedz