Wpis z mikrobloga

  • 0
@The_Good co mam rozwinąć? Zadałeś pytanie czy mam w domu filtr i czy robię maseczki. Odpowiedzialam ze nie. Co w odp. na tak glupie pytanie mozna rozwinąć i po co?
  • Odpowiedz
mieszkajac w Polsce i oddychajac zapylonym powietrzem zimą po części rownoważnym jest to z paleniem fajek. Zanieczyszczenia osadzaja sie w plucach. Pm2.5 i podobne wskazniki mamy porównywalny z krajami takimi jak Chiny czy Indie. Liczylem ze odpowiesz ze nie mieszkasz w PL czy ze stosujesz srodki zapobiegawcze negatynemu skuktowi smogu. To dosc proste pytanie XD
  • Odpowiedz
@Sakura555 rany tak wiem, ale jeśli nie lubisz pracy czemu nie robisz nic żeby zmienić ja na inna? To już jest Auto destrukcja, bo tkwisz w tym i nie robisz nic w kierunku zmian... A nie ze wogole chodzisz, tylko ze do tej konkretnej której nienawidzisz
  • Odpowiedz
@Agrafka9501: "ale jeśli nie lubisz pracy czemu nie robisz nic żeby zmienić ja na inna? To już jest Auto destrukcja, bo tkwisz w tym i nie robisz nic w kierunku zmian."

wiesz, rozumiem co masz na myśli. Nie zawsze jest jednak tak łatwo zmienić pracę. Poza tym praca to praca. Nie musisz jej lubić. Musisz tylko mieć z niej pieniądze i tyle. Masz żyć, musisz mieć pieniądze na jedzenie, czynsz, rachunki.
  • Odpowiedz