Wpis z mikrobloga

I pomyśleć, że w 2005 roku, kiedy jako guwniak 10 letni nie wiedziałem komu kibicować i musiałem sobie wybrać jakiś nowy klub to wybrałem Arsenal, bo Real dla mnie był zbyt dobry i to nie fair było kibicować takim koksom. Myślałem, że Arsenal fajny, finał LM, Henry, perspektywy. Teraz jakbym mógł się cofnąć w czasie to bym sobie taką lepę w-----ł, że do dzisiaj by mnie dziąsło bolało.
#mecz #arsenal
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@angeldelamuerte: A ja już ponad 10 lat kibic Górnika Zabrze. Tu mieszkam i tak wyszło - pewnie jakbym w Częstochowie się urodził to kibicowałbym Raków :) A zagraniczne drużyny? Nie kibicuje bo przecież nie mogę chodzić na dane mecze zbytnio (chyba ze mieszkałbym w Londynie czy innym europejskim mieście czy cos). Jak już to jestem sympatykiem Fulham bo...byl to mój pierwszy klub jaki prowadziłem w CM inny niż Górnik ;)
  • Odpowiedz
@angeldelamuerte: A ja mialem za gowniaka plakat Lamparda z bravo sport i zaczelem kibicowac Chelsea. Potem lincz od innych ze tylko dlatego ze są bogaci (nawet gurwa nie wiedzialem kto to Roman), a teraz się śmieje z lamusów bo wydają wiecej od nas i choya wygrywają xD.
  • Odpowiedz
@Piorun89 wspieram drużynę na której mecze od kilkudziesięciu lat chodzili mój dziadek i ojciec. Rodzinna tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Coś zupełnie innego niż podniecanie się marketingowym tworem bez kibiców.
  • Odpowiedz
I pomyśleć, że w 2005 roku, kiedy jako guwniak 10 letni nie wiedziałem komu kibicować i musiałem sobie wybrać jakiś nowy klub to wybrałem Arsenal, bo Real dla mnie był zbyt dobry i to nie fair było kibicować takim koksom. Myślałem, że Arsenal fajny, finał LM, Henry, perspektywy. Teraz jakbym mógł się cofnąć w czasie to bym sobie taką lepę w-----ł, że do dzisiaj by mnie dziąsło bolało.


@angeldelamuerte: BOŻE
  • Odpowiedz