Wpis z mikrobloga

I pomyśleć, że w 2005 roku, kiedy jako guwniak 10 letni nie wiedziałem komu kibicować i musiałem sobie wybrać jakiś nowy klub to wybrałem Arsenal, bo Real dla mnie był zbyt dobry i to nie fair było kibicować takim koksom. Myślałem, że Arsenal fajny, finał LM, Henry, perspektywy. Teraz jakbym mógł się cofnąć w czasie to bym sobie taką lepę w-----ł, że do dzisiaj by mnie dziąsło bolało.
#mecz #arsenal
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@angeldelamuerte: no jakbyś wybrał Real to musiałbyś przeboleć kilkuletnie "jedna wiara jeden klub, 1/8 aż po grób", za to dzisiaj w dobie sukcesów Realu musiałbyś korzystać z tak gównianej strony jak realmadryt.pl co pamieta chyba jeszcze internet na wiadra ( )
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: nie no, aż tak źle jak Arsenal od 2005 roku to nie mieliśmy.

Zaznaczam, że fanem Milanu zostałem po finale LM, który został przerwany po pierwszej połowie z powodu niekontrolowanych burd na trybunach, kiedy to Milan prowadził 3-0. W tym meczu nie padła więcej absolutnie żadna bramka, jak również żaden bramkarz o nazwisku rymujacym się ze słowem Budek nie został bohaterem rzeczonego spotkania.
  • Odpowiedz
@angeldelamuerte: Ja od 2003 jestem kibicem Arsenalu i nie żałuje. Pamietam sezon jak brylowali na arenie międzynarodowej. Chociażby sezon, gdzie nie przegrali żadnego spotkania w Premier League. Nie ma teraz wyników, ale mam nadzieje że doczekam aż sięgną po puchar LM.
  • Odpowiedz
@6REY1MISTERIO9: no ja troche dluzej kibicuje i pamietam wygrane scudetta czy finaly LM, ale ostatnie 4 lata to jedna wielka porazka (nieliczac superpucharu rok temu). Pozostaje miec nadzieje, ze ten sezon w koncu bedzie dobry. Licze na top4 w lidze i moze final LE - jesli przegraja z Arsenalem albo inna silna druzyna wstydu nie bedzie. A za rok jesli dobrze pojdzie to mozemy namieszac w LM :)
  • Odpowiedz
@angeldelamuerte: Człowieku, z ust mi to wyjąłeś, miałem prawie identycznie, tylko ja z kolei w 2006 roku.
Auri, Fabregasy, finał ligi mistrzów, perspektywy...
Gdzie to się wszystko aż tak s---------o.
Zapewne wszystko przez tą z-----ą polityke transferową, kiedy przez wiele lat nikogo dobrego nie kupowali a najlepszych sprzedawali do rywali.
Wiesz, zawsze możesz zmienić klub, któremu kibicujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@trebeter: no faktycznie, te strony mogłyby rywalizować o miano najbardziej odpustowej, ale na stronie Lechii mają chociaż więcej obrazków, a i odnośnik do fejsbuka jest, więc jest coś współczesnego, na stronie Realu to mam wrażenie że naprawdę cofnąłem się do ok. 2005 roku XD
  • Odpowiedz
Ale w 2005 Real był gorszy od Arsenału wiec nie wiem o jakich "koksach" opowiadasz, ja zacząłem kibicować jakoś w 2003, czyli podobnie a przeżywałem 1/8 aż po grób, 5-0, 6-2, 4-0 z Ronaldonho i pare przegranych półfinałów, wiec nie było tak kolorowo.
  • Odpowiedz