Wpis z mikrobloga

#gcscars #wypozyczalniasamochodowsportowych #krakow #motoryzacja #carboners

Otwieram #rozdajo!

Sprawa wygląda tak: 3 nowiutkich Focusów RS spadło z transportu...

( ͡° ͜ʖ ͡°)

... a tak serio - plusując ten wpis weźmiecie udział w losowaniu darmowego wynajmu Forda Focusa RS na dwie godziny z mojej Wypożyczalni samochodów sportowych GCS CARS x 3.

Wymogi:
- polajkowanie posta,
- prawo jazdy kategorii B( ͡° ͜ʖ ͡°),
- wiek powyżej 21 lat,

Oczywiście kwestia paliwa – wydaję zatankowany do pełna i taki ma wrócić. No i wybaczcie zielonki, znacie zasady, może następnym razem :)

Możecie już też rezerwować jazdę Fordem Focusem RS. Do końca października na hasło "WYKOP" 10% zniżki. Przypominam, że nie ma żadnej kaucji, a cennik (netto) wygląda tak:

-2 h, 450 zł
-12 h, 590 zł.
-24 h, 790 zł.
-Weekend (od. pt, zwrot pn do 10:00), 1990 zł
-Miesiąc, 5900 zł.

W ofercie dostępne są również inne "dzikie samochody": Jaguar XE '17, Jaguar XF '17 (2.0d 180 KM oraz 2.0t 280 KM), Jaguar F-Pace '17, Land Rover Discovery Sport '17 oraz Range Rover Evoque '17. Na przełomie października i listopada do oferty dołączą: Mercedes A45 AMG, Range Rover Velar i Range Rover Sport. Wynajem tych samochodów jest dostępny od doby, a ceny można znaleźć na profilu.

Dzięki współpracy z naszym partnerem Miyoshi Miyagi, 10% wartości netto każdego najmu zostanie przeznaczone na dowolnie wybrany przez Was cel charytatywny ze stron www.siepomaga.pl i www.pomagam.pl. Pomagajmy! Ponadto do każdego najmu perfumy Miyoshi Miyagi Next 80 ml gratis (wartość 299 zł).

Będzie mi miło jeśli polubicie stronę wypożyczalni na facebooku, rezerwacje można składać za pośrednictwem tej strony lub dzwoniąc na podany tam numer.

Jeśli macie pytania typu co z ubezpieczeniem, dotarciem samochodu, torem, dlaczego tak drogo (lub tanio :P) i po co w ogóle wypożyczać samochód, to najpierw odsyłam do tego wpisu, pod którym zrobiło się już prawie AMA :)

Wyniki w sobotę o 20!
Pobierz
źródło: comment_FJZYH9mG0WzReYiAgmghoQREDIecsu38.jpg
  • 86
@Dreszczyk: POTĘŻNEGO SILNIKA dla mnie osobiście focus RS jest hotchatchem a nie autem sportowym. Auta sportowe jak dla mnie to auta rajdowe przystosowane do jazdy na drogach (porsche 911, lamborghini, Mercedes SL, Ford GT) ten focus to tylko mocniejszy focus a nie prawdziwie auto sportowe. Jest to jednak tylko moje zdanie i pewnie wielu może się nie zgodzić.

Cala reszta aut w ofercie mimo iż są zdecydowanie samochodami klasy Premium to
@lugal: Dla mnie konkurencją jest Onyx (też nie wprost, bo są 120 km od KRK), który ma zbliżoną ofertę (A45). Za 550 zł nie mają auta (tej klasy). Cały czas te same teksty... U mnie nie ma kaucji, wsparcie charytatywne każdego najmu i perfumy w gratisie. Słaba oferta? Nie sądzę! :) Dziękuję!

Focus już jest zarezerwowany na dwa weekendy i pojedynczy dzień w październiku, przyszły tydzień od środy do poniedziałku, więc
@viejra: Zabłysnąłeś! :) Poziom niektórych komentarzy sprawia, że człowiek zaczyna wątpić w Naród. "XD" :)

P.S. Nie powinieneś być w szkole o tej porze? :D Tam powinni Cię nauczyć (chociaż trochę) o "pieniądzach".
@mfusion: no zabłysnąłem, bo janusz biznesu z ciebie mocno. Ceny jak za prosche911, a Ty jakiego gównofurda z nie chcesz opylać. No ale skoro z takim bólem dupy odpisałeś, to znaczy, że trafiłem w sendo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@viejra: Bynajmniej to nie był "ból dupy" - zdecydowanie zażenowanie, brak merytoryki. Proszę o wskazanie wypożyczalni, gdzie można mieć Porsche 911 w tej cenie. Niestety brak! "Gównoford"? Pamiętaj, że te komentarze są Twoja wizytówką... :)
@viejra: Dalej brak merytoryki. Wspominasz o Porsche 911, wskazujesz Cayman. Mówisz, że Focus ma limit 100 km, a ma 250. Porównujesz conajmniej dwuletniego Caymana o mocy 325 KM z kaucją 5000 zł do nowego 390 konnego RS-a. Żebyś nie zrozumiał mnie źle, uważam, że oferta Car4vip jest dobra, ale ja dopiero zaczynam i mam wyższe koszty, mniej najmów + znacznie droższe ubezpieczenie. Uważam, że Twój tok rozumowania jest błędny i przedstawiając
a czego nie ma Focus RS żeby być sportowym autem? Pytam, bo się nie znam.


@Dreszczyk ma wszystko co trzeba, pod względem napędu jest w zasadzie najlepszym super hot hatchem dostępnym na rynku (przegrywa dopiero z Audi RS3, które jest 100k PLN droższe).

- 350 koni
- 4,7s do setki
- ręczna skrzynia
- stały napęd 4x4 z priorytetem na tył i drift mode
(można latać bokiem i kręcić bączki).

Szkoda tylko,
@viejra: Dodaj do tego jeszcze brak kaucji, 10% wartości najmu na cele charytatywne, gratis w postaci perfum i wyjazd do Warszawy i spowrotem dla ludzi z Krakowa (ofertę kierujemy do ludzi z południa). To są fakty i każdy wybierze, co woli. :)
@frogfoot: Nasz Focus przeszedł kurację wzmacniająca w GCS Tuning! 390 KM i 600 Nm.

Przód w Focusie bardzo mi leży - reszta zbyt spokojna. Wnętrze nie robi szału, ale jeździ się nim rewelacyjnie. A chyba o to w tej zabawie chodzi? :)
POTĘŻNEGO SILNIKA dla mnie osobiście focus RS jest hotchatchem a nie autem sportowym. Auta sportowe jak dla mnie to auta rajdowe przystosowane do jazdy na drogach (porsche 911, lamborghini, Mercedes SL, Ford GT) ten focus to tylko mocniejszy focus a nie prawdziwie auto sportowe. Jest to jednak tylko moje zdanie i pewnie wielu może się nie zgodzić.


@StandbyOn #!$%@? definicja, ktora nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

to, co wymieniłeś to supersamochody