Wpis z mikrobloga

#gcscars #wypozyczalniasamochodowsportowych #krakow #motoryzacja #carboners

Otwieram #rozdajo!

Sprawa wygląda tak: 3 nowiutkich Focusów RS spadło z transportu...

( ͡° ͜ʖ ͡°)

... a tak serio - plusując ten wpis weźmiecie udział w losowaniu darmowego wynajmu Forda Focusa RS na dwie godziny z mojej Wypożyczalni samochodów sportowych GCS CARS x 3.

Wymogi:
- polajkowanie posta,
- prawo jazdy kategorii B( ͡° ͜ʖ ͡°),
- wiek powyżej 21 lat,

Oczywiście kwestia paliwa – wydaję zatankowany do pełna i taki ma wrócić. No i wybaczcie zielonki, znacie zasady, może następnym razem :)

Możecie już też rezerwować jazdę Fordem Focusem RS. Do końca października na hasło "WYKOP" 10% zniżki. Przypominam, że nie ma żadnej kaucji, a cennik (netto) wygląda tak:

-2 h, 450 zł
-12 h, 590 zł.
-24 h, 790 zł.
-Weekend (od. pt, zwrot pn do 10:00), 1990 zł
-Miesiąc, 5900 zł.

W ofercie dostępne są również inne "dzikie samochody": Jaguar XE '17, Jaguar XF '17 (2.0d 180 KM oraz 2.0t 280 KM), Jaguar F-Pace '17, Land Rover Discovery Sport '17 oraz Range Rover Evoque '17. Na przełomie października i listopada do oferty dołączą: Mercedes A45 AMG, Range Rover Velar i Range Rover Sport. Wynajem tych samochodów jest dostępny od doby, a ceny można znaleźć na profilu.

Dzięki współpracy z naszym partnerem Miyoshi Miyagi, 10% wartości netto każdego najmu zostanie przeznaczone na dowolnie wybrany przez Was cel charytatywny ze stron www.siepomaga.pl i www.pomagam.pl. Pomagajmy! Ponadto do każdego najmu perfumy Miyoshi Miyagi Next 80 ml gratis (wartość 299 zł).

Będzie mi miło jeśli polubicie stronę wypożyczalni na facebooku, rezerwacje można składać za pośrednictwem tej strony lub dzwoniąc na podany tam numer.

Jeśli macie pytania typu co z ubezpieczeniem, dotarciem samochodu, torem, dlaczego tak drogo (lub tanio :P) i po co w ogóle wypożyczać samochód, to najpierw odsyłam do tego wpisu, pod którym zrobiło się już prawie AMA :)

Wyniki w sobotę o 20!
mfusion - #gcscars #wypozyczalniasamochodowsportowych #krakow #motoryzacja #carboners...

źródło: comment_FJZYH9mG0WzReYiAgmghoQREDIecsu38.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@Shatter: To na pewno będzie dowód na czyjąś głupotę. :) Jeżeli wiek nie ma znaczenia, to wszyscy są głupi: inne wypożyczalnie, towarzystwa ubezpieczeniowe. Tylko Shatter wie, jaka jest prawda objawiona, a to wszystko to spisek Reptilian. :)
  • Odpowiedz
@szpecek: Czy warto za cokolwiek płacić? Wątpię! Najlepiej, żeby wszystko było za darmo! Hehe. :)

Na poważnie: jak długo jeździłeś tymi autami? :)
  • Odpowiedz
@Shatter: Statystki są takie, że jednak młodzi kierowcy częściej powodują wypadki. Pewnie, że są wyjątki i może jesteś jednym z nich, ale popatrz na swoich znajomych i odpowiedz szczerze: czy pożyczyłbyś im auto? :)
  • Odpowiedz
@szpecek: W ofercie mam jeszcze kilka innych samochodów z grupy JLR, które mają 2.0d 180 KM. Rozumiem, że mam je usunąć...? ;) Tamte auta są bardziej pod najem średnio- i długoterminowy - jako uzupełnienie oferty. Rozumiem, że te auta też nie mają sensu i wszystkie wypożyczalnie, które mają takie auta też nie mają sensu, bo można je wypożyczyć za darmo z salonu? Hehe. Kolejna ciekawa opinia! A podobno to ja
  • Odpowiedz
@mfusion: Twoje furki będą mieć blokady torowe GPS? czy może dodatkowe torowe ubezpieczenie? zastanawiam jakby wyglądała np kwestia wybrania sie na tor kielce takim rs
  • Odpowiedz