Wpis z mikrobloga

Gdyby na konferencji prokuratury zjawił się dociekliwy dziennikarz, jakie mógłby zadać pytania, na które prokuratura musi znać odpowiedź i nie może się zasłonić brakiem dokumentów i nagrań z Egiptu, odrzuceniem dowodu jako mało wiarygodnego albo innym dziwnym powodem...? Które pytania będą jak tester dla Jeleniej i Generalnej?
1. Kto z osób znanych MŻ był obecny na pokładzie samolotu do Marsa Alam, tego samego, którym leciała Magdalena Ż. ? (osoby nie tylko z najbliższego grona)
2. Kim była Polka, z którą MŻ widziana była prawdopodobnie na początku wycieczki(w samolocie i w hotelu)? 3.Czy zweryfikowano bilety Macieja S. i czy nie mijał się z prawdą co do szczegółów lotu (na podstawie biletu a nie oświadczeń)?
4. Dlaczego osoba "Złotego" jest utrzymywana w tajemnicy a pozostali ,związani ze sprawą bezpośrednio lub pośrednio, znani są z inicjałów?
5.Czy znana jest lista pasażerów lotów z Katowic, Wrocławia i Pragi w kierunku Marsa Alam lub Hurghady,w czasie przed śmiercią MŻ, w przedziale 25.04-30.04, na podstawie której można jednoznacznie wykluczyć obecność w tym samym czasie, w Egipcie, jakichkolwiek znajomych MŻ lub Marcusa ?(w tym"Złotego") 6.Czy prokuratura ustaliła już kto mówi prawdę a kto mataczy w Polsce w sprawie MŻ ? Wszyscy nie mogą zeznawać zgodnie z prawdą, jeśli zeznania nie pokrywają się z pozostałymi oświadczeniami i wywiadami , nie są spójne z oświadczeniem np rodziny, znajomych, użytkowników portali (np fly4free, FB, bogatynia 24tv, sprzedajemy.pl),na których pojawiały się sprzeczne (z oficjalnie podawanymi) informacje, i wreszcie ambasady RP w Egipcie oraz biura podróży, to kto kłamie ?
- sprzeczności to :relacje pomiędzy MŻ a MW, okoliczności wyjazdu, okoliczności zakupu biletów, sposób i częstotliwość kontaktu z MŻ, weryfikacja informacji od niej przez rodzinę, znajomych , biuro podróży i ambasadę , uzasadnienie podjętych działań względem MŻ, które były uzgadniane ze "stroną" w Polsce i akceptowane.
7. Czy prokuratura dokonała weryfikacji bilingów połączeń osób z bliskiego grona MŻ, celem wyeliminowania nieprawdziwych zeznań i wykazania wszystkich połączeń i kontaktów z MŻ bądź jej dotyczących? 8. Jak prokuratura odnosi się do ciągłej zmiany wersji narracji zdarzenia w wykonaniu bliskich Magdaleny Ż i dlaczego pozwoliła na mataczenie?
9. Czy prawdą jest, że jeszcze przed wyjazdem MŻ do Egiptu, mec Łukasz Frankiewicz, będący pełnomocnikiem Markusa W. pośredniczył w sprzedaży np mebli , wystawionych przez Macieja S. na aukcji? #magdazuk #wykop #csiwykop
  • 115
  • Odpowiedz
@dioxyna: Nie cisza, tylko nie ma potwierdzonej informacji, a nie będę kłamać i wymyślać ani udawać, że czegoś nie ma, jak jest, lub, że jest, jak nie ma. Ty balansujesz między słowami jak akrobata, byle nie spaść, jeszcze nie teraz, bo kto będzie to robił za Ciebie...
  • Odpowiedz
@kknnoo : Ano takie, że nazwały sprawy po imieniu - Markus to nie chlopak, to alfons. Takie, że - rzekomo - dostarczyli info o calej siatce, nazwach spółek, osób zamieszanych, stronę internetową. Nie mamy możliwości tego zweryfikowania, ale też nie można oczekiwać, że to wszystko zostanie upublicznione w trakcie dochodzenia.


@kknnoo: Do tego się odnosiłam, że wszystko było w plotkach, zauważ, kolejność postów nie odpowiadałam na kilka postów i
  • Odpowiedz
@dioxyna: > Cytowany tekst...Dla mnie ważne jest by jeśli sie cos obiecuje i choćby są przeszkody to sie zwyczajnie o tym informuje.

Cytowany tekst... A kto nas informuje o przeszkodach z tych, ktorzy mówili, że to sprawa protytetowa? OMG, te wpisy śmigają z prędkością światła, trudno nadążyć, jak usiłuje się coś jednocześnie robić :-)
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Ja bym wolała rozmawiać o konkretach. Ja nie chcę żeby za kazdym razem odbijano piłeczkę jak wspomina się o kotach to zaraz ktoś wyskakuje z rutkiem, albo prokuraturą. Potem dyskusja niepotrzebnie się rozrasta i trudno się odnaleźć, a nic to nie wnosi.
Czy Twoim zdaniem to, że Lamparty obiecały udział mamy K.K i przemilczeli to potem zupełnie to nie jest problemem ( nie wypadało by chociaż na początku wspomnieć
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Zresztą nie jest to jakaś najwazniejsza sprawa, ale pokazuje jak koty działają. Tu coś szepną tam coś szepną, ale ostatecznie nie mamy rozwiązania sprawy.
Nie powiedzieli zdecydowanie czy to było samobójstwo czy morderstwo i kto był winny morderstwa. Z tego co matka mówiła miała pełen dostęp do monitoringu i nikogo tam nie było w godzinach w których doszło do śmierci. Jak gepardy pokazały mieli tez monitoring z zewnątrz (
  • Odpowiedz
@dioxyna:

Ano takie, że nazwały sprawy po imieniu - Markus to nie chlopak, to alfons. Takie, że - rzekomo - dostarczyli info o calej siatce, nazwach spółek, osób zamieszanych, stronę internetową. Nie mamy możliwości tego zweryfikowania, ale też nie można oczekiwać, że to wszystko zostanie upublicznione w trakcie dochodzenia.

Do tego się odnosiłam, że wszystko było w plotkach


Nie, odnosiłaś się
  • Odpowiedz
@kknnoo: Dobrze wytłumaczę łopatologicznie. Odpowiadałam na dwa Twoje posty, odpowiadając na jeden nawet nie widziałam tego wyżaj który wysłałeś w tym samym czasie.

Sprawa Magdy

Cytowany tekst...(to mo cytowany przez Ciebie) I tak samo koty strzeliły i póki nic nie wiadomo trzymają sie wersji

jakie konkrety w sprawie dostarczyły lamparty poza podsumowaniem
  • Odpowiedz
@dioxyna: Nie szepną ani tu ani tam... Broniłaś nie raz prokuratury powołując się na procedury i prawo, teraz w przypadku Lampartów już tego nie pamiętasz, prawo się nie zmieniło przez ostatnie 4 miesiące... Karty są kluczowe, i czas ich użycia, poza tym, ważne, że światło się zapalało i gasło- że tam ktoś nadal był. To są bardzo ważne detale a Ty, jak coś się nie da odrzucić, to kwitujesz "a
  • Odpowiedz
@kknnoo: Bylo wiadome o coli wzmcnionej i jeszcze to, że znaleziono narkotyki w jej ciele było wiadome od dawna,ruteko tym gadał jak jeszcze zajmował się sprawą.
Uszczypliwości co do inteligencji, cóż nihil novi :)
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: "Jakie to ma znaczenie..." odniosłam się do tego, że pominęli matkę K.K w swojej autorskiej kontefencji ( i tylko do tego). Bo to Ty stwierdziłaś o szpitalu, czego nikt nie jest w stanie potwierdzić i nie @Brunhilda2 powinna się do tego odnosić tylko Ty.
  • Odpowiedz
@dioxyna: To powinnaś mieć pretensje do prokuratury, bo gdyby odniosła się do raportu Lamparta, to musiałaby szybciej ujawnić zarzuty i wszyscy przestaliby mataczyć i uzgadniać jedną wersję, tylko byliby z zaskoczenia postawieni przed konkretnym scenariuszem.
  • Odpowiedz
@dioxyna: Może było tak, że mama KK sobie z jakichś powodów nie życzyła tego? Albo zdarzyło się coś, co uniemożliwiło tą konferencję, o czym nie mogą mówić? Wiem, że jest trochę trudno rozmawiać z tyloma osobami naraz, zamiast odpowiedzi na 1 pytanie dostajesz od razu odpowiedź na 10, jeszcze nie zadanych :-) Lampart wydawał mi się firmą godną zaufania - byli rzeczowi, nie robili z siebie clownów. Więc mam nadzieję,
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Tak, tak, bo odpisywałam mu na inną odpowiedź kolejnych nie widziałam i dlatego się pogubiliśmy. Jeśli ktoś chce udowadniać moją złą wolę to proszę bardzo :) I tak będziecie myśleć jak chcecie. A teraz widze zaczyna się wytykanie kto jest bardziej merytoryczny a kto mniej.
  • Odpowiedz
@dioxyna: łopatologicznie to cie rodzice usypiać musieli, stąd problemy z koncentracją; zawołaj #!$%@?, niech ci poplusuje coś przynajmniej

napisałaś wporst, że w reportażu NIC NOWEGO nie było, po czym przyznałaś, że CZĘŚĆ była wiadoma, a ja twierdzę, że ANI JEDEN Z SIEDMIU PUNKTÓW które wymieniłem nie był znany (ten przytaczany przez ciebie o kradzieży - nie chodziło o samą kradzież, tylko o to kto konkretnie miał klucze do mieszkania i co z tym fantem zrobiła- albo raczej nie zrobiła - prokuratura).

Co do raportu lamparta ws MŻ który wdg ciebie był jedynie kompliacją WSZYSTKIEGO CO JUŻ BYŁO w
  • Odpowiedz
@dioxyna:

Bylo wiadome o coli wzmcnionej i jeszcze to, że znaleziono narkotyki w jej ciele było wiadome od dawna,ruteko tym gadał jak jeszcze zajmował się sprawą.


Ja wymieniłem 7 innych rzeczy jako nowe; ty kwestionujesz że są nowe, a na dowód przytaczasz .... coś zupełnie innego, co faktycznie bylo wiadome, ale ma się nijak do 7 punktów które
  • Odpowiedz