Wpis z mikrobloga

Ostatnio w centrum miasta zaczepili mnie i koleżankę aktywiści partii Razem wraz z Barbarą Nowacką mówiąc: dziewczyny zbieramy podpisy pod akcją "Ratujmy kobiety", podpiszecie się jako kobiety?
Odpowiedziałam:
- niestety jesteśmy przeciwne ratowaniu kobiet :-)

Najlepsze uczucie dać kosza komunistom i feministkom. #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #neuropa #4konserwy #polityka
  • 518
  • Odpowiedz
Po gwałcie nadal można użyć tabletki dzień po (。ヘ°)

No i w takiej sytuacji w Polsce dozwolona jest aborcja.


@PyraPrzeznaczenia: O ile znajdziesz pana doktora, któremu sumienie pozwoli przepisać pigułkę lub wykonać aborcję ( ͡° ͜ʖ ͡°) czemu o tym nie wspominasz?
  • Odpowiedz
@alejandra15: dlatego, ze "taka potrzeba" jak istnieje i decyduje o niej lekarz to już jest. To co jest proponowane ma ponoć walczyć z piciem w ciąży. A w praktyce na kilometr #!$%@? tym co pisało Ordo Luris o prokuraturze scigającej poronienia.

Państwo chce ja zamknąć w szpitalu i "ale histeryzujecie" XD
Jak ci zamontują kamerę w pokoju to też powiesz, że deszcz pada i to dla twojego bezpieczeństwa? XD

W
  • Odpowiedz
@hehenuanek: Bo jestem pewna, że nie jest niemożliwe znalezienie takiego doktora.


@PyraPrzeznaczenia: A to się kiedyś możesz bardzo zdziwić, niedawno moja mama obsługiwała pacjentkę, która odprawiło z kwitkiem ośmiu dohtorów... a nie chodziło o aborcję, tylko zwykłe badania prenatalne. Pani, której dziecko "uratował" doktor Chazan pewnie też tak myślała, potem się okazało że niekoniecznie.

Podziwiam tez pewność, że po zgwałceniu i ew. pobiciu byłabyś w stanie psychicznym biegać
  • Odpowiedz
@hehenuanek: całe zdanie niczego nie zmieni. Dalej masz mnóstwo lekarzy.


@Siotson: No sporo zmienia, ale na tępych propagandzistów szkoda mi czasu. Nie mam poglądów chrześcijańskich, więc życze byś kiedyś był w sytuacji, gdy z jakąs bliska kobieta szukacie takiego doktora.
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia:

Bo jestem pewna, że nie jest niemożliwe znalezienie takiego doktora.

A ja jestem pewien, ze brak konieczności jego szukania zdecydowanie zwiększy skuteczność działania środka antykoncepcyjnego, zlikwiduje zbędą biurokrację i usprawni proces. dodatkowo nie bedzie traktowaniem kobiet jak idiotek
  • Odpowiedz
@rybsonk: wybacz, za dużo wpisów na raz - nie widziałem, że odpisałeś bo zawołanie mnie było w środku wiadomości.

EllaOne to dużo nowocześniejszy, skuteczniejszy i bezpieczniejszy środek.


@rybsonk: poproszę źródło.

Fakty są takie, że UE faworyzuje jedną korporację nad drugą. Ta pierwsza wykosi cały rynek i będziemy mieć drogi monopol. Brawo dla Razem!
  • Odpowiedz
I tak dodam opinię osoby która woli być anonimowa:

Tam jakiś gość pisze o tym, że kobiety nie są w pl molestowane i nie doświadczają przemocy seksualnej, bo on o tym nie słyszał i tylko brzydkie i nieatrakcyjne feministki tak twierdzą
(Pominę że nawet jeśli ta jego obserwacja miałaby być prawdziwa, to może mylić skutek z przyczyna: nie "gadaja o molestowaniu, bo są nieatrakcyjne", tylko "nie chcą dbać o siebie, bo celem jest przyciagnaie facetów a one były molestowane")
Ale... #!$%@?, no
Sama byłam macana w środkach transportu
  • Odpowiedz
Fakty są takie, że UE faworyzuje jedną korporację nad drugą. Ta pierwsza wykosi cały rynek i będziemy mieć drogi monopol. Brawo dla Razem!


@Siotson: nie, fakty są takie, że faworyzuje się nowoczesne leki ponad starymi. Proszę źródła:
  • Odpowiedz