Wpis z mikrobloga

Ostatnio w centrum miasta zaczepili mnie i koleżankę aktywiści partii Razem wraz z Barbarą Nowacką mówiąc: dziewczyny zbieramy podpisy pod akcją "Ratujmy kobiety", podpiszecie się jako kobiety?
Odpowiedziałam:
- niestety jesteśmy przeciwne ratowaniu kobiet :-)

Najlepsze uczucie dać kosza komunistom i feministkom. #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #neuropa #4konserwy #polityka
  • 518
  • Odpowiedz
@rybsonk: Jak to nie jest proste? Bo ludziom chce się uprawiać seks i nie potrafią się powstrzymać? Bo muszą się zaspokajać akurat w tym kobiecym otworze? Przecież to dziecinnie proste nie wsadzić penisa do pochwy albo zapoznać się z działaniem antykoncepcji i jej używać jeśli komuś nie przeszkadza to, że jego sposoby zabezpieczania się mogą nie być w pełni skuteczne.
Jak komuś chce się srać to nie sra na ulicy
  • Odpowiedz
@Siotson: jest najnowocześniejszym i najskuteczniejszym środkiem z minimalnymi dla tego typu leków skutkami ubocznymi. Jeśli nie rozumiesz dlaczego bezpieczniejsze środki powinny być dostępne bez recepty to nie wiem co powiedzieć.
  • Odpowiedz
@rybsonk: czyli zgodnie z twoją logiką na rynku zawsze będzie jeden lek, który jest najnowocześniejszy i najskuteczniejszy. Kurcze, że też w UE nie podłapali twojego pomysłu i nie zrobili paracetamolu na receptę - przecież są leki bezpieczniejsze, nowocześniejsze i skuteczniejsze ;)
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: ale w czym przeszkadza ci to, że kobiety miałyby łatwiejszy dostęp do antykoncepcji? W czym przeszkadza ci walka z lekceważeniem gwałtów? W czym przeszkadza ci, żeby zgwałcone kobiety miały pewność bezpiecznego usunięcia ciąży bez konieczności poszukiwań lekarza który łaskawie się na to zgodzi?
  • Odpowiedz
@Siotson: być może należy rzeczywiście rozważyć dopuszczenie leków przeciwbólowych nowej generacji do obrotu bez recepty a nadużywanie nlpz może być wskazaniem do ograniczenia ich dostępności
  • Odpowiedz
Bo muszą się zaspokajać akurat w tym kobiecym otworze?


@PyraPrzeznaczenia:
To nie chodź do dentysty bo przecież mogłaś nie jeść cukierków. Nie chodź na siłownie bo trzeba było pilnować diety. Co, nie mogłaś pomyśleć, ze jedzenie nie znika od tak? Nie połączyłaś faktów otwierania ust i rośnięcia tyłków? A bieganie tylko z licencją bo wiele małolatów sobie kolana #!$%@?.
Nie ma antykoncepcji pewnej, więc każdy stosunek dopochwowy jest ryzykiem. KAŻDY.
Sorry twoja merytoryka jest na poziomie gimbusa, który szuka dziewicy bo seks to taka paskudna rzecz która obrzydza
  • Odpowiedz
być może należy rzeczywiście rozważyć dopuszczenie leków przeciwbólowych nowej generacji do obrotu bez recepty a nadużywanie nlpz może być wskazaniem do ograniczenia ich dostępności


@rybsonk: i dalej nabijajmy portfele korporacjom. Kurde, jednak ci razemowcy to niezły koń trojański.
  • Odpowiedz
był* poprawiłem


@Naxster: a to chyba coś mnie ominęło, bo myślałam, że prezerwatywy można kupić w aptece, w sklepie i na stacji benzynowej
i myślałam też, że ginekolog może dać receptę na tabletki antykoncepcyjne
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: Były plany już co do tego.
Ale w sumie to czemu prezerwatywy są ogólnodostępne? Nie powinnaś z tym walczyć? No jak to tak? Nie po katolicku.
Przecież można się wstrzymać, pójść do lekarza rodzinnego i dostać receptę.

Bo z jakiegoś powodu demonizowana jest jedna antykoncepcja a dostępna druga nawet na stacji
  • Odpowiedz
@rybsonk: już dawno napisałem o co mi chodzi, ale widać ignorujesz to co istotne. Obecna sytuacja w UE faworyzuje jedne firmy względem drugich. Właściwie ten co da więcej w łapę to wygrywa. Podobno Razem miało walczyć z korporacjami, a wygląda na to, że sami stoją za lobbystami.
  • Odpowiedz