Wpis z mikrobloga

Ostatnio w centrum miasta zaczepili mnie i koleżankę aktywiści partii Razem wraz z Barbarą Nowacką mówiąc: dziewczyny zbieramy podpisy pod akcją "Ratujmy kobiety", podpiszecie się jako kobiety?
Odpowiedziałam:
- niestety jesteśmy przeciwne ratowaniu kobiet :-)

Najlepsze uczucie dać kosza komunistom i feministkom. #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #neuropa #4konserwy #polityka
  • 518
  • Odpowiedz
@Siotson: odpowiedziałem ci co uważam za słuszne w przypadku środków przeciwbólowych. Czego tu nie rozumiesz?

Pomijam już, że tabletki dzień po to dużo bardziej specyficzna i ukierunkowana sprawa.
  • Odpowiedz
Oczywiście pominięte jest KOMPLETNIE to, że zasadniczo uznajesz, że lepiej by niegotowi ludzie mieli dziecko niż kupili jedną tabletkę


@Naxster: Uznaję, że nie ma ludzi niegotowych. Nie wyobrażam sobie że ktoś wkłada benisa do pochwy i nie jest w maleńkim stopniu świadomy tego, że może być z tego dziecko. Jeśli ktoś nie chce mieć dziecka to robi takie rzeczy żeby tego dziecka nie mieć. Jeśli robi, to uznaje prawdopodobieństwo, że
  • Odpowiedz
odpowiedziałem ci co uważam za słuszne w przypadku środków przeciwbólowych. Czego tu nie rozumiesz?


@rybsonk: no właśnie. Promujesz nabijanie kasy korporacjom. Robisz dokładnie to przed czym rzekomo przestrzega partia Razem. Cyrk na kółkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Siotson: dlaczego w ogóle identyfikujesz mnie w jakikolwiek sposób z Razem? Ja nic nie mam z nimi wspólnego (no, kiedyś widziałem Zandberga na ulicy).

Jeśli za promowanie nabijania kasy korporacjom uważasz zastępowanie starszych leków, nowymi skuteczniejszymi... To ciężko mi to w jakikolwiek sposób skomentować.
  • Odpowiedz
dlaczego w ogóle identyfikujesz mnie w jakikolwiek sposób z Razem?


@rybsonk: od tego się zaczął ten wpis.

Jeśli za promowanie nabijania kasy korporacjom uważasz zastępowanie starszych leków, nowymi skuteczniejszymi... To ciężko mi to w jakikolwiek sposób
  • Odpowiedz
przecież sam zaproponowałeś przerabianie leków przeciwbólowych - skutecznych i uznanych obecnie za bezpiecznych - na receptę by te nowsze były bez recepty. Co jest nabijaniem kasy korporacjom.


@Siotson: te skuteczne i uznane za bezpieczne to ibuprofen i paracetamol? xd
  • Odpowiedz
te skuteczne i uznane za bezpieczne to ibuprofen i paracetamol?


@rybsonk: według biurokratów - tak. Moim zdaniem - tak, ale tylko dla ludzi z IQ>120.

Z pewnością są już bezpieczniejsze leki. A z twoim zapałem to należałoby je przerobić na receptę by nabijać kasę korporacjom. A potem proszki na ból głowy po 120zł. Brawo.
  • Odpowiedz
Z pewnością są już bezpieczniejsze leki. A z twoim zapałem to należałoby je przerobić na receptę by nabijać kasę korporacjom.


@Siotson: które przerobić na receptę?
  • Odpowiedz
które przerobić na receptę?


@rybsonk: piszę to już chyba trzeci raz - powoli staje się to irytujące. Zgodnie z twoją logiką, skoro istnieją bezpieczniejsze i nowocześniejsze leki przeciwbólowe to należy przerobić aspirynę i paracetamol na receptę.
  • Odpowiedz
@Siotson: tak, jeśli byłyby nowe leki, w podobnej cenie a z lepszymi parametrami to uważam że byłoby to pożyteczne. Poprzednie zdanie napisałeś tak jakbym postulował nowe leki na receptę.
  • Odpowiedz