Wpis z mikrobloga

Kto uważa że to jest #nadpasta, plusuje. Reszta dodaje swoje ulubione w komentarzach a ja plusuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wchodzi Cejrowski do murzyna

DZIEŃ DOBRY

DZIEŃ DOBRY #!$%@? PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?

DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE

NO DAJ

PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST MURZYN

HEHE PATRZCIE JAKI GŁUPI xD

DOBRA IDZIEMY DALEJ

O! A TU MAMY ŚCIANĘ. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO ŚCIANY POLSKICH DOMÓW? GRUBE, SOLIDNE CEGLANE.

A TU ŚCIANA Z GUWNA. SRAJĄ DO WIADRA, PROSZĘ PAŃSTWA, WSZYSCY Z WIOSKI DO JEDNEGO I POTEM, PAN SIĘ PRZESUNIE, RĘKAMI TO NABIERAJĄ, MIESZAJĄ ZE SŁOMĄ I, UWAGA STOPIEŃ, I LEPIĄ ŚCIANY.

I TO SIĘ PROSZĘ PAŃSTWA TRZYMA. JEST SOLIDNE, TANIE W BUDOWIE I CO NAJWAŻNIEJSZE! SPEŁNIA SWOJĄ FUNKCJĘ. A W POLSCE? NO W POLSCE JAK W LESIE.

a wojciechowska, #!$%@?

chlip chlip ta Kobieta ma tak ciężko

#!$%@? patriarchalna Afryka-ehhh tak by sobie chciała chodzić na disco i dawać dupy

a nie może

dajcie wzruszającą muzykę

trzymaj się mbubu

będę do ciebie pisać

kocham cię ehhh


#pasta
  • 17
@MarianoaItaliano: to jest król past:

ojciec sie wyrwal z biedy, ale jego brat juz nie:

skory z psow wszedzie, pozszywane jako koce
papier toaletowy to zawsze stare gazety
ukradli kiedys motorynke i do dzis jezdza tylko na niej
ich ojciec pracuje w piekarni, pelno chleba i tylko chleba
zamrażają chleb
czasami na swieta wymienia chleb na ziemniaki i robia "frytki" czyli obieraja 20 kg ziemniakow i smaza tyle frytek zeby bylo
@MarianoaItaliano: To mój faworyt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Rok 2035
2. Korea Północna jest w posiadaniu rakiety z głowicą nuklearną o zasięgu 40 000 km.
3. 'Generale Ping Pong, cel nowy jork'
4. czerwonyguzik.gif
5. Umierający z niedożywienia naukowiec źle podłączył klona ardiuno.
6. Rakieta leci w drugą stronę.
7. Cel: Łódź Bałuty.
8. USA dalej nie dało tarczy.
9. Rakieta w zasięgu radarów.
10. Trzeba
Tylko pasta o goleniu pach:

Jakiś czas temu z moją kobietą po skończonym seksie leżeliśmy nago i paliliśmy papierosy. Odpoczywałem z szeroko rozpostartymi rękami, ona wpatrywała się nieobecnym wzrokiem w sufit wypuszczając powoli dym. Nagle, nie odrywając wzroku od fantazyjnych zacieków na suficie spytała mnie: co właściwie sądzisz o goleniu włosów pod pachami? Poczułem się zmieszany pytaniem, spojrzałem na swoje doskonale widoczne w aktualnej pozycji ciała gęste kudły pod pachami. Miałem tam
@MarianoaItaliano: Wyjazd szkoleniowy dla pracowników dwóch oddziałów tej samej firmy, nazwijmy je Januszex Bemowo i Januszex Ochota
od początku atmosfera pomiędzy oddziałami napięta, czuć jakieś waśnie z przeszłości
przy wszystkich zajęciach/warsztatach jakieś docinki i podkręcanie atmosfery
wieczorem, już przy alkoholu, luźniejsze zajęcia - udawane zapasy sumo w takich grubych kombinezonach żeby wyglądać jak sumoka i sobie nie zrobić krzywdy
na ring wychodzą dwa najroślejsze mirasy z obydwu oddziałów, pojedynek gigantów
reszta
@MarianoaItaliano:
Wychodzę lekko zawiany (naprawdę lekko) z imprezy u kolegi. To stara kamienica, na klatce panuje półmrok. Schodzę po schodach i widzę sąsiada kolegi, facet koło 60 lat, jak wchodzi na górę niosąc małego psa na rękach. Mówię do psa “Cześć mały koleżko” i wyciągam rękę, aby go pogłaskać. Gdy tylko go dotknąłem zorientowałem się, że to nie pies, tylko chleb w reklamówce...

Facet popatrzył na mnie jak na niebezpiecznego wariata.
@MarianoaItaliano: mój numer 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra
@MarianoaItaliano: Tego dnia wstałem o 21, bo poprzednia nocke spedzilem z ojcem w kopalni - wlasnej kopalni. Odkad nauczylem sie sam wysrac, moj tata postanowil zaczac spelniac swoje marzenie zycia. Chcial dokopac sie piekla. Skonczylem tylko 3 klasy podstawowki, bo nie bylo czasu na glupoty. Musielismy kopac, a konkretna jazda zaczela sie gdy tatek wzial kredyt na koparke. Gdy juz bylismy na glebokosci 5km, w ziemi otworzyl nie z dupy ni