Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pisze anonimowo bo sie troche wstydze.

Czy ludzie, ktorzy maja #depresja lub #nerwica moga potwierdzic lub zaprzeczyc owe choroby?

Zaczne od tego, że latem miałem dziwne objawy: szybkie bicie serca, biegunki, brak apetytu i straciłem zainteresowania, chęci do życia. Później to samowolnie przeszło, po czym od dwóch dni wróciło. W międzyczasie, gdy był spokój to nic sie nie wydarzyło takiego, aby można było uznać za powód do chwilowego szczęścia itd Też nic sie nie zdarzyło, aby objawy wróciły. Czy zatem w depresji lub nerwicy są takie pauzy , czy raczej to co innego? Bo depresja mi sie kojarzy jako ciągła choroba przerywana lekami bądź jakimiś pozytywnymi emocjami. Mógłby mnie ktoś uświadomić jak to jest? Korzystając z okazji każdemu co przeżywa wyżej wymienione choroby życze dużo zdrówka, jesteście walecznymi ludźmi skoro nadal nie daliście sie pokonać, jestem z Was dumny bo m namiastke tego co czujecie!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 4
Czy ludzie, ktorzy maja #depresja lub #nerwica moga potwierdzic lub zaprzeczyc owe choroby?


@AnonimoweMirkoWyznania: potwierdzić to może jedynie psychiatra tak naprawdę, można powymieniać się do lekarza, ale jeżeli źle się czujesz dłuższy okres czasu, to wybierz się chociaż do psychologa/psychoterapeuty, nawet jeśli to nie depresja, to może potrzebujesz pomocy kogoś doświadczonego w tych dziedzinach? nie trzeba ciężkich chorób takich jak depresja, czy nerwica, by potrzebować pomocy profesjonalisty, a wspólnie z nim