Wpis z mikrobloga

ACHTUNG #rozdajo
dla autora ostatniego komentarza utrzymującego się przez 48h nagroda niespodzianka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


konkurs trwa do 25 listopada 2017 do godziny 18:00, więc jeśli nikt nie wygra wcześniej, to wygrywa ostatni komentarz przed tą godziną.

CZAS START
#wroclawskiewykopparty
  • 537
  • Odpowiedz
@dziubeQ: @Theia: eee ja tu czekałem na rozstrzygnięcie poprawne konkursu a typ polazł i zabrał nagrody?

Trzeba było od razu, że nie komentarze ważne a to kto się zgłosi po wygraną to bym poszedł bez zbędnej konkurencji fair play.
  • Odpowiedz
@FotDK: Dla mnie to się oczywiste wydawało, bo to każdy widzi i może sprawdzić.
Co do "normalnego czasu" - ktoś mógł wrzucić np. godzinę wcześniej i uparcie twierdzić, że wrzucił przed 18:00, ale czasu uniwersalnego czy innego. ( )

Samą trawę? Bez butelki i wypełniacza? (,)
  • Odpowiedz
@dziubeQ: kij z nagrodą, chcę tylko uściślić

wiesz, sam dobrze stwierdziłeś, że waliłeś na pałę, ale to że wykop ma coś nie tak z zegarkiem wypaczyło sens tego wyścigu prze 18stą

trudno, masz fart, wypij za resztę rywali
  • Odpowiedz
@idol89: no nie oczywiste, jakoś nigdy nie sprawdzałem wcześniej z zegarkiem co wykop odwala z tym czasem xD

swoją drogą kolejna rzecz do naprawienia przez zapracowanych programistów 15k (°°
  • Odpowiedz
Samą trawę? Bez butelki i wypełniacza? (,)


@idol89 skandal! ()

@FotDK no trochę na pałe, widziałem że jest 53 sekundy na atomowym to dałem wyślij, wielkich w tym obliczeń nie było bo nie miałem parcia, że muszę to wygrać, udało się i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FotDK: Zakładając, że liczyłby się czas światowy z "serwerów internetu światowego", to i tak komentarz @pytaks wpadł ułamek sekundy później (któryś przecież musiał). Niestety, dwa razy byłeś drugi, całe życie drugi...
  • Odpowiedz