Wpis z mikrobloga

Trzy groźby rozwodem od rana, cztery głośne trzaśnięcia drzwiami łazienkowymi,kawa wypita w pojedynkę☕️. To znak, że na parę dni wpadł znienawidzony kochanek: PMS. Do kanonu tekstów: „zobaczysz powiem mamusi” i „dzieci zamieszkają ze mną”, dziś dołączył tekst zasłyszany u naszej ukochanej dentystyki Oli: „gardzę sobą, że z tobą jestem.” ❤️Takich PMSów nie miałam nigdy wcześniej. Prawdę powiedziawszy, to one zaczęły mnie nachodzić dopiero po ciąży. A wszystkiemu winne są te dziwki: hormony!❤️ Która przeżyła, ta wie, że wtedy kobieta z Królewny Śnieżki zamienia się w posłankę Pawłowicz. Szczerze współczuję moim chłopakom. Dlatego dziś, kiedy temperament i usposobienie mam tak niesprzyjające, zrobiłam się na Turbo Pańcię.⚡️ Może któryś się nabierze. Pokręciłam nawet włosy lokówką i umalowałam oko lajnerem. Niech mają. A ja usiądę w kącie, zagryzę kawałek patyka między zębami i poczekam, aż mi przejdzie. I tak do następnego miesiąca. Być kobietą, być kobietą…
W komentarzach piszemy sprawdzone teksty i odzywki małżeńskie na te dni. Niech powstanie tu zbiór PMSowych aforyzmów. Pliiiis❤️❤️❤️❤️

#pms #tedni #pozwolmiskonac #turbopancia #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #niebieskiepaski
  • 35
@rybsonk:

Jak Cie pizgne w podobizne to rysopis stracisz

Zaraz Cię dogoni szybka rączka ( czyli dostanie w pysk)

Bycie z Tobą jest dla mnie poniżające

Chcesz sie k*** nauczyc zbierac zęby połamanymi rekami

Ja rzuciłam dziś w nim pampersem miał szczęście że z jedynką a nie 2


I usprawiedliwianie tego wszystkiego hormonami xD

To co, faceci mają teraz #!$%@?ć swoje żony jak worki bokserskie a potem mówić "Przepraszam kochanie, przez
@pucka25
@rybsonk
@agaja uprasza się o wyjęcie kija z dupy moi drodzy, przecież to jest napisane z przymrużeniem oka xD superstyler ma taki styl, poza tym przecież wiadomo, że żadna zona nie grozi rozwodem 4 razy dziennie nawet przy okazji pms xD