Wpis z mikrobloga

Chciałam się zapytać osób z Warszawy, czy kojarzycie jakieś miejscówki, gdzie można kupić małego szczeniaka. Nie chce, żeby był rasowy, z rodowodem itp. itd., bo nie mam 5 tysiaków na taką zabawę. Zależy mi na jakimś małym piesku, który mieszkałaby z moją babcią, tak do towarzystwa. Wiem, że można wziąć psa z schroniska, ale takie zwierzęta są często po przejściach, mają zwichrowaną psychikę i boje się, że nie damy sobie z tym rady.
#warszawa
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@medzua: Właśnie przeglądałam różne zdjęcia na ich stronie i fejsie, ale panuje tam chyba mały bałagan albo ja nie umiem korzytać z tej bazy. Jak to jest, chyba większość osób umawia się na oglądanie czy pierw upatruje w internecie ?
  • Odpowiedz
@alicjaxoxo: jeśli przejrzałaś ich stronę na fb to pewnie widziałaś posta w którym opisano adopcję Mańka:

Nasz wielki niezmiernie lękliwy Maniek po 10 latach opuścił schronisko. Jego nowa psia mama Małgosia przyjeżdżała do niego od ponad 4 miesięcy 3 razy w tygodniu i z nim pracowała pod okiem wolontariuszy, opiekunki i behawiorystki. To była praca zespołowa <3


https://www.facebook.com/SchroniskonaPaluchuAdopcje/photos/a.1403312409720701.1073742068.168636789854942/1667870676598205/?type=3
  • Odpowiedz