Wpis z mikrobloga

Przyczyny zerwania ze mną, które słyszałam od niebieskich:
- jesteś zbyt niezależna, większość rzeczy robisz sama i nie czuję się tobie potrzebny;
- nie mówisz mi o swoich problemach;
- nie jesteś o mnie zazdrosna;
- masz mało kobiece zainteresowania.

A ja po prostu nie widzę sensu ciągnięcia kogoś przez pół miasta żeby zrobił coś, co umiem zrobić sama lub z pomocą google, nie widzę sensu obarczania kogoś moimi problemami dopóki daję sobie z nimi radę, ufam ludziom jeśli się w jakiś sposób deklarują i nie czuję potrzeby kontrolowania ich czy rozkręcania bezzasadnych gównoburz, a zainteresowania cóż, przykro mi, nie będę ich zmieniać bo komuś się nie podobają...

Chyba muszę rozważyć przygarnięcie kota, bo potencjalny przyszły niebieski już poleciał tekstem "daj mi się poczuć tobie potrzebnym" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #zalesie
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ajmorimoto: #logikarozowychpaskow motzno. Chca ksiecia na bialym koniu, ktory je uratuje ale drzwi do wiezy otworza sobie same i to starym zepsutym zebem. Po co je zatem ratowac? Takie zachowania zabijaja meskosc u facetow i dlatego jest tak wielu niedorajdow. Facet moze byc meski ale musi miec ku temo powod. Musi miec byc dla kogo to robic. Zawsze staram sie pomagac ale gdy slysze ze nie chca mojej
  • Odpowiedz
@ajmorimoto: przypomina mi się koleżanka, która zawsze wybierała sobie największego macho, a potem wielkie zdziwienie, że wszystko się w związku pieprzy. Albo co gorsza, że piąstkami prowadzi rozmowy - no ale jak przed związkiem nie ustawiał piąstkami kolegów, to przecież był ciotą i z takim nie będzie się księżniczka zadawać.

Efekt - ona 40 lat samotna matka, wszystkie jej koleżanki mają stabilne rodziny. I jeszcze zwierza się, że ona nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Wieczna_Konkubina "gorąco miii, odejdz", "oho, (zmierzasz do przytulenia) znowu coś chcesz, pewnie się przytulic" nie k---a, kosić trawnik w łóżku:-D
"pogadaj se z koleżanką o takich pierdołach" - "nic mi nie mówisz co u Ciebie, wszystko ok?"
Masz rację z tym skomplikowaniem. Logika rozowych w wydaniu niebieskich( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ajmorimoto: mi na przykład zarąbiście imponują samodzielne kobiety :-) a co do problemu jaki masz moim zdaniem podstawą jest zawsze komunikacja, jeżeli nie mówisz zbyt wiele partnerowi to on nie wie na czym stoi trochę i tyle.
Wszystko co wywnioskowałem że wpisu jaki napisałaś :-) bo nie znam cię i nie znam całej sytuacji.
I się nie obwiniaj tylko wyciągnij wnioski. Bo też może być tak, że nie pasowaliście do
  • Odpowiedz
@ajmorimoto: A ja bym właśnie dużo dał za taką dziewczynę jak Ty. Mi się wiecznie wpieprzały z buciorami w najdrobniejszą dziedzinę życia. Co inna dziewczyna to cierpiałem większy zamordyzm. Mamy chyba podobnego rodzaju pecha.
  • Odpowiedz
@ajmorimoto:

nie mówisz mi o swoich problemach;

Po warunkiem, że później nie w-------z się na swojego faceta za darmo, bo coś Cię gryzie, a nie masz gdzie się wyładować. (°°
  • Odpowiedz