Wpis z mikrobloga

Nikt celniej od wykopowych propagandzistów nie połączy zła całego świata z "afrykańczykami" srogi #rakcontent
Temat znaleziska dotyczy: "O norweskim grzybiarzu, który zebrał 207kg grzybów jednego dnia i i #!$%@?ł je do swojego "dostawczaka" - Tesli Model S xD"

(...) Pamiętaj że w wielu krajach UE normą jest dawanie azylu ponad 100 tyś afrykańczykom rocznie, czy Polska też musi dawać 100 tyś azylów rocznie by być cool? Zbieranie grzybów to nasz narodowy sport, i niech nic tego nie zmienia

https://www.wykop.pl/link/3909555/#comment-48391575
#grzybobranie #imigranci #uchodzcy #bekazprawakow #bekazpodludzi #polityka
Pobierz PabloFBK - Nikt celniej od wykopowych propagandzistów nie połączy zła całego świata z...
źródło: comment_cbp1fzVTO3qi04YewuIWoId19GJ14bUb.jpg
  • 5
@PabloFBK: A ja zadam inne pytanie. Czy nas na to stać? Dziura budżetowa co roku, brak kasy na drogi na renty zus to bankrut to jeszcze mamy wziąć wesołą gromadkę z bliskiego wschodu? :V A te tłumy zza wschodniej granicy to już #!$%@?, bo to nie ludzie tylko ruska swołocz ( ͡º ͜ʖ͡º). Podaj jeden logiczny argument, żeby przyjmować imigrantów jeżeli 1. Nie stać nas na
Podaj jeden logiczny argument


@Gromisek: Prawdopodobnie jeszcze to do Ciebie nie dotarło i nie zdążyłeś się zorientować ale temat znaleziska jest taki: "O norweskim grzybiarzu, który zebrał 207kg grzybów jednego dnia i i #!$%@?ł je do swojego "dostawczaka" - Tesli Model S xD" chodzi o dużą ilość grzybów i teslę kumasz :)
@PabloFBK: No to już fakt spierniczone, żeby wszędzie wpychać swoje poglądy. Ostatnio byłem na rybach i takiego karpia złapałem, no a te imigranci to przyjeżdzajo i nam robote zabierajo. No okej, ale gadamy o rybkach, a w tym przypadku o grzybkach. Może ktoś spożył grzybka halucynka.