Wpis z mikrobloga

No witam Was sieciowe świry!
Od jakiegoś roku działamy z inicjatywą NET::IP MeetUp dla chętnych zainteresowanych zdobywaniem nowej wiedzy z zakresu sieci oraz dzieleniem się swoją wiedzą. Myślę, że już na tyle fajnie to rozkręciliśmy, że warto się pochwalić, więc jeśli jesteście zainteresowani tą tematyką to zapraszam Was 14.09.2017 w Pubie Wędrówki od godziny 18:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście standard meetupowy czyli piwo i poczęstunek jest zachowany, TUTAJ więcej szczegółów.
P.S. ta edycja jest wyłącznie w j. angielskim, ale zachęcam, bo można posłuchać m.in. wykładu Piotra Wojciechowskiego z bloga IT Playground Blog oraz Salvatore Signorello, którzy przyjeżdża do nas w przerwie robienia swojego doktoratu na SnT Research Centre w Luxemburgu
#wroclaw #siecikomputerowe #linux #sieci #programowanie i trochę też #nieprogramowanie
Pobierz StaryZdzich - No witam Was sieciowe świry! 
Od jakiegoś roku działamy z inicjatywą N...
źródło: comment_qkjar7Eh2yIZ2zhdK376kgZHuKwm7r3t.jpg
  • 10
@Jurigag: nie wiem, spotkania dotyczą różnych tematów około - sieciowych, są mniej i bardziej techniczne, mieliśmy m.in. temat DDoSów w eSporcie (i gamingu ogółem) lub prezetnację o różnicy pomiędzy IPv4 a IPv6, więc myślę, że możesz znaleźć coś dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@push3k-pro: nope