Wpis z mikrobloga

Mireczki, zaprosiłam kolegę mojej córki na jej urodziny. Jego matka zapytała o prezent i to jest w miarę normalne, bo się pyta o takie rzeczy czasem, ale ja uważam że to ostatecznie gość powinien wybrać, więc napisałam

Ona się ze wszystkiego ucieszy. Najbardziej to by chciała żywego kotka jak ją pytałam ale to nie wchodzi w grę :p

no ale ona zaczęła tak nieprzyjemnie nalegać

A mozesz konkrwt napisac jestem w 39 tyg w kazdej chwili rodze I nie bede dała rady kupic

no dobra, hej, ale co mnie to w ogóle obchodzi, to nic niech nie kupuje, tak jak pisałam to niech się postarają i coś pomyślą (ja zawsze pozwalam córce samej wybrać w jakichś granicach), poza tym przecież głównie o obecność chodzi, i odpisałam jak najdyplomatyczniej jak umiałam:

Nie rozumiem, skoro nie dasz rady, to po co pytasz, co? Mnie to naprawdę wszystko jedno, uważam że gość powinien wybrać

i tu się uaktywniło HURR DURR:

Pytam po to bo chcialam kupic dziecku zabawke jaka chce I chciałam być miła tak poprostu. A za to ja nie rozumiem jak mozna kogos zapraszac na urodziny I tak hamsko odpisać czasem byś sie zastanowiła co piszesz lub mowisz bo nie jest to pierwszy raz troszke ogłady. A Szymek skoro ja nie dam rady to ma jeszcze TATE który go może przywieźć. Pozdrawiam I miłego dnia.

Jak dla mnie to taka typowa madka


Potrzebuję sędziego, racjonalnie się zachowuję w miarę czy to jednak ja jestem jakaś #!$%@??

#dzieci #relacjeinterpersonalne
  • 385
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: Trzeba było ją uderzyć, skopać i napluć na nią za to pytanie XD

Zgaduję, że ty nie bardzo into relacje międzyludzkie. Szkoda, że ostatecznie dzieciakowi się dostanie i np. nie będą już się przyjaźnili po kilku takich akcjach, bo to mimo wszystko się udzieli jakoś.
  • Odpowiedz
  • 0
@muszka_owocowka piszesz że będzie ukrywać prawdziwe uczucia, i to przede mną a nie obdarowującym. a z tą większością to rozumiem że to bardziej Twoje odczucia niż statystyki.
nie znaczy że się nie zdarzy ale nie mam powodu tego podejrzewać bazując na obecnych doświadczeniach.
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: ee lol. Zachowalas sie jak burak. Babka normalnie pyta, to, że ty sobie uwazasz coś to nie znaczy, ze wszyscy tak samo myślą. Laska jest konkretna i chce kupic prezent, ktory bedzie trafiony bo po co pieniądze mają iść w błoto a nie wypada przyjsc z pustymi rękoma. A ty masz problem zeby to zrozumiec i bardzo cwaniakujesz. I odpisala ci stanowczo ale konkretnie co mysli o twoim zachowaniu.
  • Odpowiedz
@agaja: O to to. Podpisuję się pod tym co wszystkimi kończynami. @noelo_cohelo z tego co piszesz to widać, że jesteście inne niż ta inna maska. I komunikacja nie zadziałała intencje nie zostały zrozumiane. Można tego uniknąć stosując dyplomację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo:

gównoburza zawsze na propsie ( ͡° ͜ʖ ͡°) skąd wiesz że nie dokonuję jakiejś autorefleksji nad sobą w tej chwili?


Prawie wszystkimi swoimi wypowiedziami tutaj (poza tymi, które mówią, ze to robisz) pokazujesz, że nie robisz żadnej autorefleksji. Jesteś typowym przykładem kobiety, dla której wszystko jest proste, wszystko sie da, wszystko łatwe ale w praktyce okazuje sie, ze jest inaczej. Jesteś problemowa. Kobieta kulturalnie pyta
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: bronisz sie już niezłomnie kilkanaście godzin. Ciekawe jak te kłótnie wyglądały z byłym. Takie #!$%@? tygodniowe bicie uszu. Gościu musiał mieć piekło. Jak ci jedna osoba mówi, że coś z Tobą nie tak to możesz myśleć, że cham ale jak mówi Ci to 100 osób w tym admin tego serwisu to jest czas, żeby zrobić rachunek sumienia xD
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo Doszłam do połowy komentarzy, a Ty dalej nie ogarniasz, że #!$%@?łaś, dostałam raka od tego. (,)
I najgorsze nie jest to, że #!$%@?łaś, a to że tego nie widzisz.
  • Odpowiedz
  • 0
@cozatepadzida nie jestem w stanie ogarnąć przychodzenia bez żadnego prezentu na urodziny. i widzisz, napisała tak ze faktycznie nie wiadomo czy chodzi o to że nie chce kupić, większość tu uważa że jednak chce tylko nie osobiście.

nie zapomniałam o żadnym przecinku.

jaki problem, nie znasz tego słowa?
  • Odpowiedz