Wpis z mikrobloga

Mireczki, zaprosiłam kolegę mojej córki na jej urodziny. Jego matka zapytała o prezent i to jest w miarę normalne, bo się pyta o takie rzeczy czasem, ale ja uważam że to ostatecznie gość powinien wybrać, więc napisałam

Ona się ze wszystkiego ucieszy. Najbardziej to by chciała żywego kotka jak ją pytałam ale to nie wchodzi w grę :p

no ale ona zaczęła tak nieprzyjemnie nalegać

A mozesz konkrwt napisac jestem w 39 tyg w kazdej chwili rodze I nie bede dała rady kupic

no dobra, hej, ale co mnie to w ogóle obchodzi, to nic niech nie kupuje, tak jak pisałam to niech się postarają i coś pomyślą (ja zawsze pozwalam córce samej wybrać w jakichś granicach), poza tym przecież głównie o obecność chodzi, i odpisałam jak najdyplomatyczniej jak umiałam:

Nie rozumiem, skoro nie dasz rady, to po co pytasz, co? Mnie to naprawdę wszystko jedno, uważam że gość powinien wybrać

i tu się uaktywniło HURR DURR:

Pytam po to bo chcialam kupic dziecku zabawke jaka chce I chciałam być miła tak poprostu. A za to ja nie rozumiem jak mozna kogos zapraszac na urodziny I tak hamsko odpisać czasem byś sie zastanowiła co piszesz lub mowisz bo nie jest to pierwszy raz troszke ogłady. A Szymek skoro ja nie dam rady to ma jeszcze TATE który go może przywieźć. Pozdrawiam I miłego dnia.

Jak dla mnie to taka typowa madka


Potrzebuję sędziego, racjonalnie się zachowuję w miarę czy to jednak ja jestem jakaś #!$%@??

#dzieci #relacjeinterpersonalne
  • 385
  • Odpowiedz
@NormalnyJa: nie, nieprawda. ostatnio jak ją pytałam, pod swoim kątem, to właśnie powiedziała o tym kocie i ciężko było z niej coś innego wydusić. a, jeszcze taki kot chodzący, miauczący i wszystko robiący. nawet nie wiem czy jest coś takiego. dziś w sumie też zapytałam i powiedziała zupełnie co innego... ale tak sama z siebie to nie
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: a co za różnica, czy napisałaś, zaśpiewałaś czy wypierdziałaś - takie teksty to chamstwo totalne, a ja nie próbowałem nigdy "rozmawiać na poziomie" z prostakami i chamami, bo dla was grzeczność to oznaka słabości.
  • Odpowiedz
Niezła z ciebie karyno-madka.


@bu52m3n: co dobrego z takiej odpowiedzi? jeśli nad czymkolwiek się zastanowiłam to raczej nad tymi dłuższymi, bardziej merytorycznymi, gdzie widać że ktoś się starał. a tak to napisałaś tylko to co wszyscy
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: kłamiesz nie zastanowiłaś się nawet nad dłuższymi bo idziesz w zaparte jak koń z klapkami na oczach. Zacytuje z pamięci. "#!$%@? że chamsko jak pierwsza prostaczka polski napisałam, głupia krowa/ciężarówka nie chciała prezentu kupić mojemu gówniakowi"
Dobranoc.
  • Odpowiedz
@bu52m3n: nie wiem o co Ci chodzi xD

kłamiesz nie zastanowiłaś się nawet nad dłuższym

nie masz pojęcia. nie siedzisz w mojej głowie to nie oceniaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

głupia krowa/ciężarówka nie chciała prezentu kupić mojemu gówniakowi

nie wydaje mi się żebym specjalnie ją obrażała w tym wpisie - na tym poziomie. poza nazwaniem jej "madką". i nie pisałam też że nie chciała kupić prezentu,
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: przeleciałam parę komentarzy i uważam, że powinnyście dać sobie z drugą mamuśką raz a dobrze w twarz, a później iść na piwo i zakopać topór wojenny. Wasze dzieciaki może się bardzo lubią, a przez Wasze dziwne zachowanie mogą stracić ze sobą kontakt.
  • Odpowiedz