Wpis z mikrobloga

Mireczki, zaprosiłam kolegę mojej córki na jej urodziny. Jego matka zapytała o prezent i to jest w miarę normalne, bo się pyta o takie rzeczy czasem, ale ja uważam że to ostatecznie gość powinien wybrać, więc napisałam

Ona się ze wszystkiego ucieszy. Najbardziej to by chciała żywego kotka jak ją pytałam ale to nie wchodzi w grę :p

no ale ona zaczęła tak nieprzyjemnie nalegać

A mozesz konkrwt napisac jestem w 39 tyg w kazdej chwili rodze I nie bede dała rady kupic

no dobra, hej, ale co mnie to w ogóle obchodzi, to nic niech nie kupuje, tak jak pisałam to niech się postarają i coś pomyślą (ja zawsze pozwalam córce samej wybrać w jakichś granicach), poza tym przecież głównie o obecność chodzi, i odpisałam jak najdyplomatyczniej jak umiałam:

Nie rozumiem, skoro nie dasz rady, to po co pytasz, co? Mnie to naprawdę wszystko jedno, uważam że gość powinien wybrać

i tu się uaktywniło HURR DURR:

Pytam po to bo chcialam kupic dziecku zabawke jaka chce I chciałam być miła tak poprostu. A za to ja nie rozumiem jak mozna kogos zapraszac na urodziny I tak hamsko odpisać czasem byś sie zastanowiła co piszesz lub mowisz bo nie jest to pierwszy raz troszke ogłady. A Szymek skoro ja nie dam rady to ma jeszcze TATE który go może przywieźć. Pozdrawiam I miłego dnia.

Jak dla mnie to taka typowa madka


Potrzebuję sędziego, racjonalnie się zachowuję w miarę czy to jednak ja jestem jakaś #!$%@??

#dzieci #relacjeinterpersonalne
  • 385
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo należy do tej grupy ludzi, której strach powiedzieć na ulicy "dzień dobry", bo nikt jej #!$%@? nie będzie mówił, jaki ma mieć #!$%@? dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) I w ogóle to szczyt lenistwa używać tak oklepanego powitania, zasranym obowiązkiem innych jest wysilić się i wymyślić coś samemu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Spoxiu: z jednej strony to niemożliwe by być taką Karyną. Z drugiej jednak... mi by było szkoda tak sobie psuć reputację (nawet na wykopie) dla samej radości z wywołania gunwoburzy. Ale kto wie xD
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: nie wierzę xD zapraszasz ludzi na urodziny swojego dziecka i piszesz do nich takim tonem, jakbys robiła im łaskę. Babka rodzi na dniach, a chce się postarac, żeby prezent się podobał, dlatego pyta. Na jej miejscu miałabym w dupie urodziny Twojej córki, tak jak Ty masz w dupie jej starania, żeby Twoje dziecko było happy.
  • Odpowiedz
ale aż tak, bez granic? bez honoru, z podeptaniem siebie?


@noelo_cohelo: podpowiedz co kupić wlasnemu dziecku to utrata honoru?
O kobito...nie no. To juz ewidentne wkrecanieʕʔ
Ze Ci się chce w coś takiego bawić :p
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo:

Potrzebuję sędziego, racjonalnie się zachowuję w miarę czy to jednak ja jestem jakaś#!$%@??

szukałam potwierdzenia, nie znalazłam. a mogę to rozważyć a nie po prostu przyjmować, bo tak orzekło mirko?


O jak kek xD
  • Odpowiedz
@nikaguar no to chyba skoro ma męża to nie będzie latała? i czemu zwłaszcza, jak facet to nie może pomyśleć?


Domyślam się, że ta kobieta zna swojego męża. On ma w pompie te wszystkie pierdoły, jak duża część niebieskich i kupiłby Twojej córce zestaw kluczy nasadowych.
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo:

problem w tym że dla mnie takie wymyślanie to za trudne xP a zwłaszcza żeby robić akurat jej taką przysługę.

Jak jej tak ciężko to serio, nie może oddelegować męża do tego? Zamiast mi wypisywać jaka to ona nie biedna.
o #!$%@? :/ mam nadzieję że jest jakaś zniżka grupowa na onkologię bo po tym co wypisuje op-ka to większość z nas tam trafi.
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: nie ... ale tak serio ? Ty masz jakieś dzieci ? Przecież kur** Ty nawet konkretnie nie potrafisz odpowiedzieć na zadane pytanie. Laska pyta się Ciebie co chce Twoja córka,a Ty jej #!$%@? że z byle gówna się ucieszy,ale KOTEK byłby spoko tylko to dla niej nie wchodzi w grę ? Kupiłbym Twojej córce w takim przypadku kuwetę i powiedział przy życzeniach że miało być dla kota ale w
  • Odpowiedz