Wpis z mikrobloga

@Niedowiarek: wiadomo v1.13.

JA2 to byla PIERWSZA gra którą kupiłem w oryginale i w pudełku. W 1999.
I do dziś pamiętam że zrobiła na mnie takie wrażenie że nie mogłem zasnąć przez dwa dni, rozpatrując wszystkie taktyczne możliwości jakie gra daje.
  • Odpowiedz
@sanderus:
Fajną turówką,tylko na troche innych zasadach jest Frozen Synapse.W dużym skrócie, w każdej turze Ty i przeciwnik planujecie ruchy jednostek,a potem są one jednocześnie wykonywane.

Polecam gorąco.
  • Odpowiedz
@echelon_:

A idź pan. Gra o niemożliwym poziomie trudności i irytujących misjach ze straszliwie małą ilością czasu.

Bez przesady z tym niemożliwym poziomem trudności mi ta gra nie sprawiła jakichś większych trudności, na poziomie Veteran nie straciłem żadnego członka zespołu, a nie jestem jakimś wybitnie dobrym graczem (chociaż na JA2 i JA2.5 i paru innych turówkach zjadłem zęby).
Chyba że zacząłeś jakąś misję z dodatku Alien Hunters na wczesnym etapie, wtedy
  • Odpowiedz
@echelon_: Dlatego te misje z dodatku Alien Hunters warto zostawić jak już rozbudujesz i rozwiniesz dobry zespół (warto mieć na wyposażeniu przynajmniej jeden Frost Bomb, Mimic Beacon i oraz ciężkie pancerze). Misję z Shen's Last Gift można rozpocząć w miarę wcześnie.
  • Odpowiedz
@echelon_: W ostatnim dlc który jest na prawdę duże możesz ustawić tryb o zwiększonym czasie tur, tzn.

Jakaś misja miała 12 tur teraz ma 24, AWATAR z bodajże 10 pkt. na 20 pkt.

Nie ma tej presji czasowej i idzie fajnie pograć, a dodatkowo dodali 3 nowe frakcje + tryb wybrańców (inspirowane trybem nemesis z gry "Cień Mordoru".
  • Odpowiedz