Wpis z mikrobloga

Często pojawiają się wpisy co wziąć do #pracbaza do jedzenia. Postanowiłam wrzucić listę tego co jem w pracy, na zimno jako, że nie posiadam mikrofalówki. Mam nadzieję, że komuś się przyda :)

1. Pankejki (2 jajka, 1 banan, łyżka kako i łyżka płatków owsianych, 1 łyżeczka proszku do pieczenia) lub też zwykle (0.5 szklanki mąki, 0.5 szklanki mleka, 1 jajkk, 1 łyżka cukru, 1 łyżka oleju, 1 łyżeczka proszku do pieczenia)
2. Kurczak, warzywa, ryż, sos
3. Sałata lodowa, pomidor, tuńczyk, papryka czerwona marchew, kukurydza, sos koktajlowy
4. Mięso mielone, mieszanka chińska, sos słodkie chilli, makaron
5. Mufinki jajeczne - papryka, cukinia, pieczarki, boczek, jajka
6. Brokuł, szynka konserwowa, sos czosnkowy, pestki słonecznika
7. Cieciezyca, mięso mielone, cukinia, papryka, pomidory = gulasz
8. Kurczak z pieczarkami w sosie śmietanowy + makaron
9. Kasza gryczana + gulasz: papryka, cukinia, pomidory, marchew, cebula, jakieś mięso
10. Pasta jajeczna/rybna/humus + pieczywo
11. Ryba po grecku + piczywo
12. Sałata lodowa, pomidor, papryka, ser lazur/Mozzarella/twaróg, ogórek, marchew, sos czosnkowy + ew. kurczak albo mięso mielone
13. Faszerowana cukinia/papryka/pieczarki
14. Płatki owsiane z bananem i śliwkami
15. Klopsiki wieprzowe, kasza gryczana, buraczki
16. Curry z kurczakiem + ryż
17. Tikamasala z kurczakiem + ryż
18. Chińszczyzna
19. Zupa krem z brokuła/pomidora/cukini/kalafioru/dyni itd + pieczywo.
20. Racuchy z jabłkami/borówkami/bananami/ itd

Zdjęcie dzisiejszego zestawu do pracy czyli 7 i 14 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #gzw #praca #jedzenie #jedzzwykopem
Dawtona - Często pojawiają się wpisy co wziąć do #pracbaza do jedzenia. Postanowiłam ...

źródło: comment_lX5KbZoIRgLTJkS5X2P00Z1iyoo404xl.jpg

Pobierz
  • 85
via Android
  • 1
@Triplesix To zależy gdzie pracujesz, ja jestem sama i mogę wszystko jeść tak naprawdę ( ͡ ͜ʖ ͡)

@FrasierCrane Masz do wyboru jaki sobie chcesz, nie będę pisać 20 przepisów które w większości są łatwe i każdy może je modyfikować pod siebie. :)