Wpis z mikrobloga

jak tak czytam te wasze wypociny o tym, że wszystkie kobiety są złe i w ogóle fuj i ohyda to dochodzę do wniosku, że to BARDZO DOBRZE, że jesteście kurde samotnymi piwniczakami. elo mordy.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@TomgTp: to nie jest zarzutka niestety, sama prawda!
@kuziu13: nie mówię o wszystkich, ale niestety zdecydowanej większości na mirko.
@Aokx: to nie wiem w jakim towarzystwie kobiet się obracasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WidarX: no jak widać obchodzi skoro mi odpisujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Silvervend: nie wiem, nie zadaję się z takimi babami, bo zazwyczaj są jakieś n---------e i brakuje im piątej klepki
@TomgTp: mnie tam wystarczy ktoś, kto nadaje ze mną na tych samych falach. ktoś z kim można pośmieszkować i generalnie spędzać fajnie czas nie tylko na komplementowaniu się nawzajem, bo od takiego romantycznego pierdu-pierdu chce się rzygać
  • Odpowiedz
@fsfdjf: nie po prostu się n-------m i się nudzę, acha i cierpię na bezsenność też mimo że pracuję w c--j, uwierz mi- nie jesteś wyjątkowa.
  • Odpowiedz
  • 17
@Silvervend: faceci też mogliby tak mieć gdyby przestali się nad sobą użalać i wylewać wiadro pomyj na kobiety. w końcu która normalna zgodzi się na randkę z kimś, kto na każdym kroku mówi jaki to nie jest brzydki, s---------y, samotny, gruby i takie tam, albo (o zgrozo) mówi, że baby to chuje i tępaki i że nimi gardzi. a potem oczywiście płacz, bo żadna nie chce przygarnąć anonka z darem
  • Odpowiedz