Wpis z mikrobloga

jak tak czytam te wasze wypociny o tym, że wszystkie kobiety są złe i w ogóle fuj i ohyda to dochodzę do wniosku, że to BARDZO DOBRZE, że jesteście kurde samotnymi piwniczakami. elo mordy.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fsfdjf: Miałem styczność z wieloma Polkami w Stanach i z całą pewnością mogę stwierdzić, że bardzo ich duża część stara się być bardziej amerykańska od amerykanek. Ale cóż, takie czasy.
  • Odpowiedz
@fsfdjf:
Ale ja jestem w szczęśliwym związku ¯\_(ツ)_/¯. A różowe z Wykopa same prowokują często akcje tego typu, jak ta słynna ajspitka, której pierwszym zadaniem o 5 rano po otwarciu oczu było n-----------e wpisów na mirko i wyzywanie obecnych tu mężczyzn od stulejarzy. Kto jest bardziej s---------y to sprawa mocno dyskusyjna.
  • Odpowiedz
@fsfdjf karuzela s----------a: nienawidzisz siebie, nienawidzisz kobiet, jesteś samotnym przegrywem. I tak to się nakręca i nigdy nie zatrzymuje.

A uderz w czuły punkt to dostaniesz wywody na trzy strony a4 o tym że kobiety są gorsze we wszystkim hurr durrrr odkrycia i wynalazki durrrr hurr naukowo udowodnione xD
  • Odpowiedz
@fsfdjf: W sumie jest kilka grup na wykopie:

1. Grupa rozgoryczonych facetów, którzy uważają, że kobiety to chuje z cycami
2. Grupa białorycerzy, którzy uważają, że trzeba bronić wszystkie białogłowe przed 1. i 4.
3. Grupa różowychpaskinów, które wyzywają wszystkich o innym zdaniu na temat związków od stuleji i prawiczków
4. Grupa niebieskichpaskinów, którzy rozgryzają #
  • Odpowiedz