Wpis z mikrobloga

Udało mi się nagrać, jak wkłuwa się Leo. Nie czuć absolutnie nic, nie tylko ukłucia, ale nawet dotknięcia. Tylko on i Arie to potrafią w mojej stacji. Drogie pielęgniarki i pielęgniarze, tak wygląda perfekcja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


Uwaga: gif waży 9 mb

#krwiodawstwo #barylkakrwi #ciekawostki #pielegniarki #gif i trochę ##!$%@?, bo niektórych to fascynuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_fgmgWYhKMGVL3Rtk8beijBPqNZ84eYox.gif
  • 13
@dyniel: nie no czasami jednak wkłucie jest odczuwalne, zależy też z której rączki bioro. Bo ja będąc praworęczna czuje lekki dyskomfort jak im się zachce albo trzeba z lewej. (ʘʘ)
@dyniel: o kurde. Poproszę więcej filmów z tak sprawnym wkłuwaniem się. Sam w pracy czasem muszę zakładać wkłucia, a i studentom/stażystom czasem udzielać wskazówek. Bardzo przydałoby mi się nagrania z wkłuwaniem przez mistrzów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Umets: nawet jeśli przebił, to nie za moich czasów. Podobno jego sekret to trafianie w bliznę (ponad 100 donacji here), ale to ściema, bo kobiety też trafiają i czuć ukłucie, tutaj to po prostu pewna męska ręka (bez szowinizmu)