Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z AMW, bo stuleja mocno.

Pytanie tylko do #rozowepaski. Dajmy na to, że siedzisz sobiesama na ławeczce w parku albo gdziekolwiek, w każdym razie nie jesteście mocno zajęte. Podchodzi do was facet i pyta czy może sobie z tobą zrobić zdjęcie. Co odpowiecie?

Obiektywnie ciężko mi ocenić jak wyglądam, ale wg photofeelera atrakcyjność 45%, trusthworthy 80%.

#pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 16
tuOP: OP:

@kwasnydeszcz: @iEarth: @agaja: Tak jak myślałem, chciałem się tylko upewnić.
Wiem, że to śmieszne, żenujące że w ogóle coś takiego rozważałem. Sprawa wygląda tak, że mimo że nie jestem jakiś odpychający, dobrze zarabiam, zwiedziłem dużo świata, mam dużo znajomych, większość koleżanek (taka branża), to nigdy nie miałem żadnych bliższych relacji z kobietami. Tak naprawdę potrzebuję to zdjęcie, żeby pokazać "kolegom" z pracy, że niby z kimś
@AnonimoweMirkoWyznania: przede wszystkim musisz zrozumieć, że brak partnerki to nie musi być żaden przegryw. Równie dobrze możesz nie chcieć z kimś być.
Masz do tego prawo, a nikt nie może Ci tego wyrzucać.
Pisałeś, że bys chciał - no czasem nie wychodzi. Trudno. Ale to nie powod, żebyś robił z siebie idiote w taki sposób. Lepiej olać gadanie matolow.
Myślisz, że co by było, gdyby się wydało? :p zwlaszcza z prostytutką?
NagaAnia: @agaja: z tym, że ja sam czuję się jak przegryw. Wszystko co się mi w życiu udało i tak nie ma dla mnie większego sensu. Kasa, podróże, fajna i dobrze płatna praca nic dla mnie nie znaczą, bo samemu to i tak wszystko bez sensu.
Koledzy mają rację, że jestem jakiś "niedorobiony", pewnie z 99,5% osób w moim wieku się przynajmniej całowała, w tym pewnie nawet osoby upośledzone, a