Wpis z mikrobloga

#pathofexile
Dla mireczkow, ktorzy maja problem z atlasem. Ogladajac streamerow spotkalem sie z tym, ze spora czesc z nich farmi tylko jedna mape. Najczesciej jest to shaped strand lub spider forest, czyli mapy na t11. Strand jest fajny, bo ma ciekawa structure I 2 bossy, a spider forest ma szanse na drop karty the doctor (550c). Zeby farmic tylko jedna mape potrzebujemy:
-miec tylko jedna mape odblokowana na tierze t11
-zadnej mapy odblokowanej na t12.
Mozna usuwac mapy z atlasu przy pomocy seali (3 sextany +5 scourow), ale jesli macie za duzo map do usuniecia, to nie jest to oplacalne.
Ponizej t11 chcecie miec jak najwiecej odblokowanych map.
Quanintity, magic pack size, monster pack size zwiekszaja szanse na drop kolejnych map. Zalecam chiselkowanie +alchemii I jakies sextanty na dodatkowe potwory.
Krotki opis z mojego doswiadczenia, nizej zdjecie mojego atlasu (ziemniakowy laptop).
Pobierz B.....u - #pathofexile
Dla mireczkow, ktorzy maja problem z atlasem. Ogladajac strea...
źródło: comment_sRtPrTYDwRSwZg3Hgc0lHklq16iEGRe9.jpg
  • 4
@Bridu: Są gusta i guściki. Moja osobista lista (na podstawie dropu kart, struktury samej mapy jak i maksymalnej ilości aktywnych sextantów):

1. Arcade
2. Beach
3. Arid Lake
4. Acid Lakes
5. Mesa - tutaj postawiłem na fajną strukturę mapy, ale lepsze karty i więcej sextantów mieści się na Burial Chambers, natomiast najwięcej sextantów na Primordial Pool, ale boss Malachai to chyba za dużo.
6. Spider Forest
7. Ashen Wood /