Wpis z mikrobloga

@wjtkk: a serio tak Wam strasznie żal takich pustych, głupich lasek, ktore leca na tego typu facetów? Przecież one mają coś nierówno pid kopula.
Chcielibyście z takimi tworzyć związek?
Przynajmniej się same odsiewaja, to chyba lepiej?

Chyba, że rzeczywiście chodzi tylko o seks...
@agaja: Uwierz mi, że różne rzeczy w życiu już widziałem, na przykład jedna moja znajoma z roboty. Ładna i inteligentna kobieta lekko po 30, z która można zarówno śmiać się ogladając memy oraz porozmawiać o filozofii, daleko jej do pustaka. Nie zgadniesz za jakim facetem lata jak zakochana nastolatka - patus, który nie jest w stanie utrzymać żadnej pracy, w życiu zajmuje się piciem piwa oraz paleniem trawy, a do tego
@Eugeniusz_Zua: ale ja nie pytalam, czy uwazasz, ze jest pusta.
Ja uwazam, ze jezeli kobieta nie szanuje samej siebie na tyle, aby byc z mezczyzna, ktorego opisales i pozwalac na takie zachowania, musi miec cos z glowa nie tak.
W sensie jakies duze kompleksy, brak poczucia wlasnej wartosci, nie umie stworzyc relacji z kims normalnym - o takie sprawy chodzi.
@agaja: Owszem dziewczyny lecąca na patoli zwykle inteligencją nie grzeszy a nawet fizycznie często nie są atrakcyjne. Ale tak jak mój przedmówca pisał zdarzają się wyjątki, zwykle jest to spowodowane sytuacją rodzinną-szukają faceta podobnego do ojca. Sam pochodzę z porządnej rodziny, więc ciężko mi to zrozumieć, a co dopiero wytłumaczyć, ale wyobrazić to sobie potrafię. Sam jeszcze z czasów szkoły pamiętam dziewczyny co miały świadectwa z paskiem, a chłopaków nieciekawych..