Wpis z mikrobloga

Drodzy! Na taką śmieszną karteczkę natknąłem się dzisiaj w moim internecie. Fajnie napisane, nienapracowane ale pomysłowość duża to plus. Wrzucam jednak nie z racji na heheszki, a na kontekst. Zdjęcie wrzucone zostało na jakiś fanpage madek xD Po więcej wstrętnego raczyska, czyli kometnarze proposujących zapraszam do pierwszego mojego komentarza.
Pisjoł!

#heheszki #madki #zapalenieodpieluszkowe #rakcontent #facebookcontent #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_jN65E6NpGt6A9ZCqpd3SNN8ME3BKBqeF.jpg
  • 55
Raczej rodzicow powinni oddawac gdzies bo pewnie maja #!$%@? na to co dziecie robi. Sama mam malego rozowego level 3 i bardzo sie staram zeby ogarnac co robi, uczyc, pilnowac, dawac dobry przyklad, zajmowac sie itd a nie samopas puscic bo wygodnie i niech robi co chce. A jecze powiedz cos takiej madce to sie oburzy.
@Widzet: nie ma nic bardziej #!$%@? w trakcie pracy w gastro jak rodzice z gowniakami do lat 8-10 z najwiekszym naciskiem na te 5-6 letnie. idziesz z piecioma talerzami z goracym zarciem? uwazaj, bo brajanek biega posrod porozrzucanych klockow. podchodzisz do stolu i probujesz przyjac zamowienie? sluchaj dokladnie bo dzesice tak sie chce tego soku jablkowego (tylko nie z lodowki!), ze zaglusza wszystko i wszystkich. wozek #!$%@? w przejsciu i blokujacy
@ehh_te_wykopki Twój login idealnie pasuje do komentarza ;)

Wiesz co, wrzucilem ten obrazek, wisial bite 3 godziny, nawet na 1 miejsce w goracych skoczyl i żaden nie zauważył. Zdziwiony utworzylem więc drugi wpis gdzie dużymi literami dalem powiekszenie i wyrazilem zdziwienie, że przeszło bez echa. Przy okazji zawolalem wszystkich plusujacych i napisalem o trollingu, przez co sporo osób poczulo sie urazonymi. Mimo to wpis wszedł w gorące pare pozycji dalej ( ͡
@Widzet: Teraz jest jakieś ogólne przyzwolenie na to, żeby gówniaki robiły to, co im się podoba, a madki będą im jeszcze przyklaskiwać. Jak byłam gówniakiem, to nie darłam ryja w lokalach albo nie biegałam po całej sali, bo rodzice nauczyli mnie, że tak nie można. A teraz Brajanek jeszcze dostanie pochwałę, jak coś #!$%@?, wspaniale, nawet nie można zwrócić uwagi, bo patologiczna rodzinka będzie toczyć pianę xD