Wpis z mikrobloga

Drodzy! Na taką śmieszną karteczkę natknąłem się dzisiaj w moim internecie. Fajnie napisane, nienapracowane ale pomysłowość duża to plus. Wrzucam jednak nie z racji na heheszki, a na kontekst. Zdjęcie wrzucone zostało na jakiś fanpage madek xD Po więcej wstrętnego raczyska, czyli kometnarze proposujących zapraszam do pierwszego mojego komentarza.
Pisjoł!

#heheszki #madki #zapalenieodpieluszkowe #rakcontent #facebookcontent #logikarozowychpaskow
W.....t - Drodzy! Na taką śmieszną karteczkę natknąłem się dzisiaj w moim internecie....

źródło: comment_jN65E6NpGt6A9ZCqpd3SNN8ME3BKBqeF.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Widzet: W ogóle to skąd się wzięło to "madka"? Błąd ortograficzny jednej z fejsbukowych "madek"?

Co do niebieskich z odpieluszkowym zapaleniem mózgu, to tak, znam takich. Zaraz po porodzie tracą mózg.
  • Odpowiedz
@Potezny_Bolduper: Ale też w ogóle w jakim bzdurnym miejscu padł ten koronny argument. Koleś pisze, że to kawiarnia dla ludzi z kotami (WTF? no ale w sumie co tam xD) i że dzieciaki mogą drażnić koty. Na co babka odpowiada "widać, że nie masz dzieci". No a ty bulwo widać, że nie masz kotów

  • Odpowiedz
@Widzet: jak ktoś nie ma dystansu to czy ma dziecko czy ma koty to i tak pozostanie smutnym znerwicowanym człowiekiem, który wszędzie będzie widział atak na jego osobę.
  • Odpowiedz
@Widzet: O #!$%@?, ale tam jest rakowisko XDDDDDDDDDD Jedna z madek uważa, że jej dziecko ma prawo się wydzierać bo to jeszcze dziecko i jak będzie dorosłe to niech będzie spokojne ¯\_(ツ)_/¯ XD
  • Odpowiedz
@Widzet: Admin strony twierdzi, że nie ma niegrzecznych dzieci, później zastanawia się, czy za takie uważane są dzieci, które głośno się śmieją i zrzucają serwetki na podłogę, a następnie pisze, że jej córka biega i zaczepia ludzi. Pyta, czy można ją już uznać za niegrzeczną. No żesz kurde...
  • Odpowiedz