Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy oświadczyłbyś sie kobiecie z którą nie uprawiałeś seksu?
To chyba teraz niemozliwe, skoro faceci uciekają po paru spotkaniach jeśli nic sie nie dzieje to jak to jest możliwe? Okropne czasy, rozwiązłe, nie ma miłości, cierpliwości, nie ma "tej jedynej" :(
Może jeden na sto by tak zrobił. Po prostu dlatego, że kocha. A Wy? #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Czy oświadczyłbyś sie kobiecie z którą nie uprawiałeś seksu?

  • Tak 20.0% (308)
  • Nie 68.5% (1057)
  • Nie wiem 11.5% (177)

Oddanych głosów: 1542

  • 46
Różowy : Nie ma co tak gloryfikować seksu. Radzę się ogarnąć i nie czekać na tego jedynego, wymarzonego, idealnego, czystego ( ͡º ͜ʖ͡º) księcia na białym koniu, bo może nigdy się nie pojawić, a pozostawiony na długo wianek może usciskać mózg. A seks to nie jest nic brudnego, złego, czy piętnującego osobę, która go uprawia.

Zaakceptował: kwasnydeszcz

@AnonimoweMirkoWyznania: Kumpel kiedyś chodził z córką organisty. Co się tam odjaniepawlało. Chłop dwadzieścia lat, a na randce nic więcej niż jakieś przytulanie. No ogólnie ona niby nawet chciała, ale nie, bo co na to tato, no i Bóg Ojciec, wiadomo.

W ogóle rozśmieszyłeś mnie tymi czasami xD Pokaż mi te legendarne czasy gdzie większość przestrzegała co do joty katolickiego zabobonu w kwestii seksu przedmałżeńskiego. Interesuje się historią i ni cholery sobie
Idk: Jestem teraz zaręczony z cudowną kobietą.
Miałem do tej pory jedną partnerkę seksualną przed nią.
I żałuję że nie poczekałem z tym do ślubu.

Moja narzeczona też nie jest już dziewicą.
Rozmawialiśmy o tych sprawach i ona też twierdzi że gdyby mogła cofnąć czas to by nie poszła do łóżka z poprzednimi facetami.

Mamy oboje dosyć duży popęd i czasem po alkoholu nas ponosi. Sexy były dosłownie max kilka razy,
Jakby pokazała swoją kolekcję filmów na redtubie i powiedziała że to wszystko będziemy robić po ślubie to bym się zastanowił ( ͡ ͜ʖ ͡)
PonadgabarytowaRozowypasek: 4 lata bylyliśmy ze sobą. Ona wierząca, ja nie. 4 lata na nią czekałem z seksem (chociaź wcześniej miałem partnerkę z którą uprawiałem seks) Od tamtego roku jesteśmy małżeństwem. I nie żałuję żadnej sekundy, że czekałem z nią na to ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet powiem więcej - seks z nią jest 1000 razy lepszy, niż z dziewczyną która poszła po miesiącu ze mną do łóżka
@AnonimoweMirkoWyznania: Seks jest wazny i ma duże znaczenie czy związek jest w stanie przetrwać. Niektóre osoby wymagają boga/boginie seksu, niektóre nie przykładają do tego uwagi. Można o tym mowic jakie ma się oczekiwania, ale praktyka jest w tym przypadku zawsze najlepsza. Seks łączy i zbliża pare do siebie bliżej.

Pytanie tylko po co czekać i czemu traktować seks jako coś świetego i niedostępnego? Nie chodzi o to żeby ladowac już na
Elo: Seks zaczelismy uprawiac dopiero po slubie. Oboje jestesmy wierzacy i razem podjelismy taka decyzje. Nie zalujemy jej w najmniejszym stopniu. Idzie teraz szosty rok malzenstwa. Nigdy nie mielismy zadnych problemów związanych z seksem w małżeństwie - czy czestotliwoscia, czy satysfakcja z niego.

Zaakceptował: kwasnydeszcz