Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy oświadczyłbyś sie kobiecie z którą nie uprawiałeś seksu?
To chyba teraz niemozliwe, skoro faceci uciekają po paru spotkaniach jeśli nic sie nie dzieje to jak to jest możliwe? Okropne czasy, rozwiązłe, nie ma miłości, cierpliwości, nie ma "tej jedynej" :(
Może jeden na sto by tak zrobił. Po prostu dlatego, że kocha. A Wy? #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Czy oświadczyłbyś sie kobiecie z którą nie uprawiałeś seksu?

  • Tak 20.0% (308)
  • Nie 68.5% (1057)
  • Nie wiem 11.5% (177)

Oddanych głosów: 1542

  • 46
  • Odpowiedz
EleganckiTyran: > Oświadczyłem się po pięciu latach związku, zero sexów przed oświadczynami.

Lepiej powiedz jak jest teraz? Dwa razy w miesiącu po ciemku bez gumki, bo bozia nie pozwala?

I drugie pytanie - uprawiałeś wcześniej seks czy ona była twoja pierwsza?
  • Odpowiedz
Samochód kupujesz to jazda próbna, oględziny, testy, wizyta u mechanika...


@fishery: A żenisz się po tygodniu? Samochodem też nie przejeżdżasz 50 tys. km, nie jedziesz w wycieczkę po Europie i dopiero wtedy decydujesz czy kupujesz.
  • Odpowiedz
Ale o samochodzie przynajmniej coś wtedy wiem a nie nagle zdziwienie że panna ma picze w poprzek ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@fishery: Jak po kilku latach spotykania się z kimś niczego nie wiesz to pozdro xD.
  • Odpowiedz
@dydy55: Cieszę się iż wiesz wszystko o danej osobie bo ja na przykład swoją ex po 10 latach związku odstrzeliłem, tak zaczęło jej na dekiel walić. Jeżeli uważasz że o niej wszystko wiesz to na kiego robisz ankietę na wypoku ? Myślę iż z takimi dylematami to do księdza trzeba iść ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz