Wpis z mikrobloga

Takie ładne zdanie przeczytałam!

Wierność małżeńska nie polega tylko na tym, że nie sypiamy z innymi, ale też na tym, że sypiamy ze sobą.


W kontekście ograniczania pożycia, bo foch, bo nie zasłużyłeś, bo nie kupiłeś mi tego wisiorka (bo pewnie ze strony kobiet częściej ma takie coś miejsce niźli ze strony panów).

#malzenstwo #zwiazki #seks
  • 24
@TaoHosts: To juz zależy od niego i od niej. Jak i czy ze sobą rozmawiają i czy dbają oboje o swoje potrzeby.
Jak ona nie chce powiedzieć dlaczego, a jego to nie interesuje i tak to trwa i trwa to chyba najlepiej sie rozstać.
W kontekście ograniczania pożycia, bo foch, bo nie zasłużyłeś, bo nie kupiłeś mi tego wisiorka (bo pewnie ze strony kobiet częściej ma takie coś miejsce niźli ze strony panów).


@wykopowa_ona: Seks powinien byc strefa neutralna, nigdy zadna nagroda, a jego brak kara. Dla mnie cos takiego to w zasadzie "kupczenie cialem" i de facto prostytucja - tyle, ze zawoalowana, bo w zwiazku.
Co to znaczy "zasluzyles"? "Kupiles"?
Przeciez zwiazek to nie
Juz tak niejeden ból głowy wyleczyłam :)


@dioxyna: ja jestem mężczyzną i gdy boli mnie głowa to nie jestem w stanie uprawiać seksu, bo odczuwam takie pulsowanie mega bolesne.
@wykopowa_ona: A mnie denerwuje sprowadzanie całej złożoności problemu do "zasłużania" na seks. Takie podejście to odbieranie sobie prawa do mania złego albo dobrego humoru, do cieszenia się z jednych rzeczy i bycia zdenerwowanym drugimi a w konsekwencji do mania ochoty na seks i nie.
"Byliśmy na fajnej randce, tak mi się podobało że długo przed wejściem do domu odczuwam pożądanie, jak wejdziemy to prosto do łóżka... A, nie, przecież nie będę