Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki. Mam do Was prośbę w wyrwaniu pasożytniczego chwasta, bo bardzo na Was liczę.

Mam nadzieje, że skromne #rozdajo w postaci klucza do skrzyni CSGO skłoni Was do chociażby małego plusa, albo większej pomocy (losowanie jutro około 22 mirkorandomem)

Jak wielu z Was wie, wraz z innymi wykopowiczami, prowadzę fanpage o csgo PiaerTV. Niestety zauważyłem, że pewien chwast dosłownie kopiuje nasze posty, a nawet autorskie grafiki. Obawiam się, że WSZYSTKIE posty na tym FanPage pochodzą z innych źródeł.

Nie mam zamiaru tolerować fanpage, który całą swoją zawartość kopiuje od innych – po prostu taka strona nie ma racji bytu. Gosciu myśli, że copy past to siruis biznes i zrobił swoją zamknietą grupę za dolary, w której proponuje mecze do obstawiania. Nasz FP nie ma z takmi praktykami nic wspólnego. Jesteśmy niezależnymi "reporterami" ze świata CS:GO, w dodatku wspieramy naszych "fanów" rozdając skiny. Nie zachęcamy ich tak jak GOLOMP do obstawiania nimi meczy, co często ma zgubny skutek, gdy robią to amatorzy.

Niestety nie wiem co mogę z takim fantem zrobić. Nawet jeżeli uda mi się rozwiązać sprawę polubownie, to jestem przekonany, że inne posty pochodzą po prostu z innych FanPage. Oczywiście zgłoszę naruszenie praw autorskich przez Facebooka, ale mam wątpliwości co do skuteczności tej metody.

Wierzę, że jesteście w stanie pomóc ukrócić takie nikczemne zachowania. Możecie zgłosić ten FanPage na przykład „Myślę, że nie powinno jej być na Facebooku” a dalej „Opisuje kupowanie lub sprzedaż narkotyków, broni lub produktów dla dorosłych”, bo strona ma nacelu promocję hazardu skinami. Możecie też wystawić stronie niską ocenę, co myślę, że jest w pełni uzasadnione.

Poniżej macie jeden z LICZNYCH przykładów „zapożyczenia” posta jak i grafiki. Ja wiem, że grafika jest brzydka, ale jest moja, tak samo jak słowa, których użyłem w opisaniu newsa. Zwróćcie uwagę, że GŁOMP GOŁOMP skopiował nawet literówki...

#csgo #piaertv #januszebiznesu #gry #kradno #facebook #januszemarketingu #afera #csiwykop
Pobierz Piaer - Witajcie Mirki. Mam do Was prośbę w wyrwaniu pasożytniczego chwasta, bo bardz...
źródło: comment_5pBMLteYYLEyxOFSjzCOj19PTqA8fevj.jpg
  • 36
@WronaReload: dobry pomysł. Chyba będę musiał dawać watermarka do każdej grafiki. Czasami jej używam, ale musiałem zapomnieć... Niestety problem dotyczy też samej treści postów, ale Twoja sugestia jest bardzo przydatna. No i utrwala markę.