Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam konto na #tinder ale mam taki ryj że mam zero par. Pewnego dnia postanowiłem założyć sobie fejk konto ze zdjęciami jakiegoś modela. Par miałem z 400 ale trafiłem na jedną fajną dziewczynę Fajnie się pisało, pisaliśmy bez przerwy, byłem sobą ale z inna twarzą. Może to głupie ale coś poczułem do niej i ona z tego co pisała to też. Pewnego dnia to przerwałem i powiedziałem całą prawdę. Twierdzi że wygląd dla niej się nie liczy i możemy spróbować. Ale potem jakoś przestała odpisywać to ja napisałem na drugi dzień. Powiedziała że próbuje ale nie wie czy może mi zaufać i ja ja rozumiem. Ma 18 lat i za rok przeprowadza się na studia do mojego miasta. Powiedziała że nie wie czy będzie jak wcześniej i przestała odpisywać to jej tylko napisałem żeby przemyślała i jak chce to żeby napisała. Minęło kilka dni i cisza, jest jeszcze szansa coś zrobić? Co gorsza chciałem się sam nie odzywać ale przypadkiem wczoraj wysłałem jej snapa. Mircy pomóżcie jakoś, doradźcie. Wydaje mi się że jedyna opcja to tylko do niej pojechać osobiście tyle że nie wiem gdzie dokładnie mieszka bo podała że to jakaś wioska na drugim końcu Polski koło dużego miasta którego nazwę podała. Iść pod jej szkołę wydaje się dość głupie.
#przegryw #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Odpuść. Nie warto dla internetowego zauroczenia jechać na drugi koniec kraju. Młody chłopak jesteś (tak wnioskuję) jeszcze znajdziesz lepszą. Raczej nie masz aż takiego brzydkiego ryja żeby nic już nie mógłbyś zrobić. Jeżeli to trądzik lub coś podobnego idź prywatnie do dobrego (z naciskiem na to słowo) dermatologa, jeżeli o "kilka" kilogramów więcej idź na siłownię, biegaj, jedź rowerem. Jeżeli jakieś blizny, znamiona które możesz ukryć pod zarostem zapuść brodę.